Tipsport.cz

B-tým zakončil sezónu utkáním v Šumperku

16.06.2021 / B tým

B-tým má za sebou poslední přátelské utkání sezóny 2020/2021. V něm vyzvalo soupeře z divizního Šumperka.

Béčko Sigmy vstoupilo do utkání aktivně a soupeře dostávalo pod tlak. Byl to však Šumperk, kdo se gólově prosadil. Ve 27. minutě olomouckou síť rozvlnil Ostrovka. Vstup do druhé půle Olomouci nevyšel, už v 51. minutě Šumperští navýšili vedení. Konečný výsledek pečetili znovu hráči Šumperka, když se čtyři minuty před koncem svou druhou střelou v utkání trefil Ostrovka.

Pro rezervu Sigmy bylo utkání proti Šumperku posledním v sezóně. Hráči nyní budou čerpat dovolenou. Letní přípravu pak zahájí v pondělí 5. července. O plánu přípravy a podobě kádru pro přípravu budeme informovat.

FK Šumperk – SK Sigma Olomouc B  3:0 (1:0)

Branky: 27. Ostrovka, 51. Dostál, 86. Ostrovka.

Sestava: Bílý (46. Kubica) – Slavíček (46. Grečmal), Kotouč (46. Bednár), Černý (46. Sklenář), Judas (46. M. Galus) – Hadaš, O. Hapal, Hausknecht, Nováček (46. Vymětalík), Uriča (79. L. Galus) – L. Galus (46. Šidlík). Trenér: Augustin Chromý.

Šlágr MSFL pro Sigmu. Béčko vyhrálo v Kroměříži 2:0! Šlágr MSFL pro Sigmu. Béčko vyhrálo v Kroměříži 2:0!
| 11.09.2021
První prohra v sezóně. Béčko nestačilo na RosicePrvní prohra v sezóně. Béčko nestačilo na Rosice
| 08.09.2021
Sedm gólů a povedený výkon. Béčko deklasovalo Frýdek-MístekSedm gólů a povedený výkon. Béčko deklasovalo Frýdek-Místek
| 04.09.2021
Béčko vyhrálo v Hlučíně! Vítězství zajistil UričaBéčko vyhrálo v Hlučíně! Vítězství zajistil Uriča
| 29.08.2021
B tým remizoval v Uherském Brodu. V závěru vyrovnal SpáčilB tým remizoval v Uherském Brodu. V závěru vyrovnal Spáčil
| 21.08.2021
Druhá výhra v řadě a nula vzadu. B tým porazil Otrokovice 4:0Druhá výhra v řadě a nula vzadu. B tým porazil Otrokovice 4:0
| 15.08.2021
Cenné vítězství! Béčko udolalo Slovácko BCenné vítězství! Béčko udolalo Slovácko B
| 08.08.2021
Přestřelka s rivalem. Sigma B remizovala s Baníkem B 3:3Přestřelka s rivalem. Sigma B remizovala s Baníkem B 3:3
| 01.08.2021
B tým o víkendu rozehraje MSFL. Příprava byla dobrá, míní ChromýB tým o víkendu rozehraje MSFL. Příprava byla dobrá, míní Chromý
| 28.07.2021
Třetí výhra v řadě. B-tým v přípravě porazil ÚstíTřetí výhra v řadě. B-tým v přípravě porazil Ústí