Tipsport.cz

Aktuality

Sladký a Vepřek mimo hru do konce sezóny

Sladký a Vepřek mimo hru do konce sezóny

17.05.2021 / A tým

Ze sobotního ligového utkání v Opavě odstoupili kvůli zraněním Michal Vepřek a Martin Sladký. Oba s největší pravděpodobností nezasáhnou do závěrečných dvou duelů probíhající sezóny. V Opavě chyběli ze zdravotních důvodů také Roman Hubník a Ondřej Zmrzlý. Jaký je jejích aktuální stav?

„Romana Hubníka trápila v posledních dnech bolest zad. Nasadili jsme infuzní terapii, Roman je zároveň v péči fyzioterapeuta Víta Hartmanna. Jeho zdravotní stav se postupně lepší,“ uvedl klubový lékař Jiří Lošťák. Dobré zprávy přicházejí i o Ondřeji Zmrzlém, který laboroval s nataženým stehenním svalem. „Zítra by se měl zapojit do tréninku,“ dodal Lošťák.

Trenér Radoslav Látal nebude moci do konce sezóny počítat s Michalem Vepřekem a Martinem Sladkým. Krajní obránci nedohráli sobotní utkání v Opavě a čeká je několika týdenní léčba. „Michalovi Vepřekovi se ozvalo zranění achillovy šlachy. Ultrazvukové vyšetření neprokázalo vážnější poranění, nicméně vzhledem k bolesti čeká Michala zhruba dvoutýdenní klidový režim,“ vysvětlil Lošťák, který rovněž okomentoval zdravotní stav Martina Sladkého. „Martin prodělal těžké podvrtnutí kotníku. Na 3 až 4 týdny bude mít sádru. Jeho celkovou dobu rekonvalescence odhaduji až na 6 týdnů,“ konstatoval Lošťák.

Po operačním zákroku třísel je stále v rekonvalescenci Lukáš Greššák. Jakub Yunis podstoupil v minulém týdnu operaci poraněného kolene. Na fotbalové trávníky by se mohl vrátit po 8 měsících.
A tým - další aktuality:

Úžasná Olomouc. Těším se na spolupráci s trenérem Jílkem, řekl VaněčekÚžasná Olomouc. Těším se na spolupráci s trenérem Jílkem, řekl Vaněček
| 10.06.2021
První letní posila! Do Sigmy přichází útočník David VaněčekPrvní letní posila! Do Sigmy přichází útočník David Vaněček
| 09.06.2021
Letní příprava: Zápasy ve Slatinicích a soustředění v PolskuLetní příprava: Zápasy ve Slatinicích a soustředění v Polsku
| 08.06.2021
Statistický souhrn sezóny 2020/2021. Kdo odehrál nejvíce minut?Statistický souhrn sezóny 2020/2021. Kdo odehrál nejvíce minut?
| 04.06.2021
Matěj Hadaš má za sebou první ligový startMatěj Hadaš má za sebou první ligový start
| 01.06.2021
Václav Jílek opět povede Sigmu OlomoucVáclav Jílek opět povede Sigmu Olomouc
| 31.05.2021
Kluci se o výhru poprali, ocenil snahu trenér LátalKluci se o výhru poprali, ocenil snahu trenér Látal
| 30.05.2021
Lepší rozloučení s kariérou jsem si nemohl přát, řekl KerbrLepší rozloučení s kariérou jsem si nemohl přát, řekl Kerbr
| 30.05.2021
Sezóna zakončena vítězstvím. Z Liberce veze Sigma tři bodySezóna zakončena vítězstvím. Z Liberce veze Sigma tři body
| 29.05.2021
Mihalík a Assoubre pokračovat nebudou. Jaká je situace s Jemelkou?Mihalík a Assoubre pokračovat nebudou. Jaká je situace s Jemelkou?
| 28.05.2021OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná