Tipsport.cz

Aktuality

Hála po Baníku: Perfektní kulisa. Škoda remízy

Hála po Baníku: Perfektní kulisa. Škoda remízy

17.09.2021 / A tým

Martin Hála vstřelil svou šestou branku v sezóně a osamostatnil se na čele tabulky střelců. Olomoucký odchovanec ocenil výbornou atmosféru dnešního zápasu. Zároveň neskrýval zklamání, jelikož Sigma dohrávala o hráče méně po sporném vyloučení Pavla Zifčáka. To později vyústilo ve vyrovnávací branku Baníku.

Co říkáš na dnešní zápas?

Do určité chvíle byl super. I divácká kulisa byla perfektní. Škoda remízy, 3 body by byly třešnička na dortu.

Jak moc jsi byl naštvaný po vyloučení Pavla Zifčáka?

Byl jsem naštvaný tak jako vždycky, když nám vyloučí hráče. Hráli jsme, soupeř si do té doby nic nevytvořil, byli jsme lepší a pak nás rozhodčí poslal do desíti… Celý týden jsme se připravovali, dělali jsme všechno na maximum a potom přijde tohle. Stálo nás to sílu a energii.

Po vyloučení Pavla Zifčáka jsi diskutoval s rozhodčím. Co jste si řekli?

Řekl jsem mu, že červená měla padnout už dříve po zákroku Sora, kdy jsme šli do přečíslení. Rozhodčí dělal, že nic. Ptal jsem se, proč nepadla červená předtím.

Nedožadovali jste se kontroly zákroku od videorozhodčího?

Pokud vím, video to přezkoumávalo a potvrdilo mu to. Nevím… Zif si zpracovával balon a obránce mu skočil hlavou do nohy. To podle mého názoru na červenou není. Video to ale potvrdilo, od toho tady je. My se můžeme jenom divit.

Znovu jsi vstřelil branku. Trenér Kerbr tě záměrně vybral na zakončení signálu, když ti to tam teď padá?

Minule jsme hráli tento signál na Míšu Vepřeka, což nikdo nečekal. (směje se) Tentokrát jsem byl vybrán já. Musím říct, že jsem míč netrefil čistě. Trefil jsem ho patou, takže jsem si v prvním momentu říkal: „Hm, tak nic.“ Ale nakonec to letělo k tyči.

Ve druhé půli ses ocitl v nadějné situaci blízko brány. Volil jsi přihrávku. Neříkáš si s odstupem času, že jsi to měl vzít na sebe při své současné produktivitě?

Po té situaci se to vždycky říká snadno. Kdybych to nahrál Zahrymu, který by byl ve finále úplně sám před bránou, to bych asi nehrál za Sigmu, ale možná bych hrál za Real Madrid. (směje se) Je škoda, že jsem to nevyhodnotil jinak, ale takových situací je ve fotbale hodně.
A tým - další aktuality:

11. kolo: Po repre přestávce se Sigma představí doma proti Karviné11. kolo: Po repre přestávce se Sigma představí doma proti Karviné
| 14.10.2021
MOL Cup: V osmifinále se Sigma potká s Českými BudějovicemiMOL Cup: V osmifinále se Sigma potká s Českými Budějovicemi
| 14.10.2021
Utkání Sigmy s Karvinou ve znamení víkendu otců! Spouštíme předprodej.Utkání Sigmy s Karvinou ve znamení víkendu otců! Spouštíme předprodej.
| 11.10.2021
Sigmáci absolvovali testování v ReFit ClinicSigmáci absolvovali testování v ReFit Clinic
| 06.10.2021
Spáčil a Piña debutovali za Sigmu v 1. lizeSpáčil a Piña debutovali za Sigmu v 1. lize
| 04.10.2021
Bohemians nás přehráli agresivitou a nasazením, uznal JílekBohemians nás přehráli agresivitou a nasazením, uznal Jílek
| 02.10.2021
Hála: Dva rychlé góly soupeře nás srazilyHála: Dva rychlé góly soupeře nás srazily
| 02.10.2021
Hanáci v Ďolíčku zaspali první poločas. Sigma prohrála s Bohemians 0:2Hanáci v Ďolíčku zaspali první poločas. Sigma prohrála s Bohemians 0:2
| 02.10.2021
Poslední remízy bereme jako ztráty. Na Bohemce chceme vyhrát, řekl KerbrPoslední remízy bereme jako ztráty. Na Bohemce chceme vyhrát, řekl Kerbr
| 30.09.2021
Výběr české jednadvacítky bude reprezentovat Kryštof DaněkVýběr české jednadvacítky bude reprezentovat Kryštof Daněk
| 29.09.2021OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná