Tipsport.cz

Béčko přehrálo rezervu Slovácka. Prosadili se Fiala a Neuer

18.04.2021 / B tým

B-tým SK Sigma Olomouc zvítězil v přátelském utkání nad rezervou Slovácka 2:0. První branku Sigmy vstřelil v 35. minutě Jan Fiala, o druhou se postaral v 74. minutě Lukáš Neuer.

SK Sigma Olomouc B – 1. FC Slovácko B  2:0 (1:0)

Branky: 35. Fiala, 74. Neuer.

Sestava: Stoppen (60. Gröger) – Slavíček (72. Twardzik), Kotouč, Neuer, Bednár – Grečmal (70. Šidlík), Grygar, Hausknecht (64. Nováček), Mujica (78. Hapal O.), Hapal O. (60. Uriča F.) – Fiala (54. Voleský). Trenér: Augustin Chromý.

Zasloužené vítězství. B tým zdolal Vrchovinu pěti brankamiZasloužené vítězství. B tým zdolal Vrchovinu pěti brankami
| 17.10.2021
B tým přišel o výhru nad Zlínem v poslední minutě B tým přišel o výhru nad Zlínem v poslední minutě
| 08.10.2021
Čtvrté vítězství v řadě pro B tým. Sigma porazila Blansko 3:0Čtvrté vítězství v řadě pro B tým. Sigma porazila Blansko 3:0
| 03.10.2021
B-tým deklasoval Uničov čtyřmi brankamiB-tým deklasoval Uničov čtyřmi brankami
| 26.09.2021
Spáčil a Šíp zajistili výhru B týmu proti Velkému MeziříčíSpáčil a Šíp zajistili výhru B týmu proti Velkému Meziříčí
| 18.09.2021
Šlágr MSFL pro Sigmu. Béčko vyhrálo v Kroměříži 2:0! Šlágr MSFL pro Sigmu. Béčko vyhrálo v Kroměříži 2:0!
| 11.09.2021
První prohra v sezóně. Béčko nestačilo na RosicePrvní prohra v sezóně. Béčko nestačilo na Rosice
| 08.09.2021
Sedm gólů a povedený výkon. Béčko deklasovalo Frýdek-MístekSedm gólů a povedený výkon. Béčko deklasovalo Frýdek-Místek
| 04.09.2021
Béčko vyhrálo v Hlučíně! Vítězství zajistil UričaBéčko vyhrálo v Hlučíně! Vítězství zajistil Uriča
| 29.08.2021
B tým remizoval v Uherském Brodu. V závěru vyrovnal SpáčilB tým remizoval v Uherském Brodu. V závěru vyrovnal Spáčil