Tipsport.cz

Aktuality

Informace pro permanentkáře ke kompenzaci a k předprodeji

Informace pro permanentkáře ke kompenzaci a k předprodeji

19.05.2021 / Ostatní

Všichni příznivci Sigmy Olomouc, kteří jsou zároveň držiteli permanentních vstupenek, pozor! Nezapomněli jsme na vás a přinášíme vám zásadní informace k sezóně 2021/2022.

Díky postupnému rozvolňování vládních opatření můžeme na Andrově stadionu konečně přivítat alespoň malou část fanoušků, přednostně zejména držitele permanentních vstupenek. Přemýšleli jsme dále i o tom, jak vám nejlépe vynahradit ztracené zápasy, a také jak nastavit prodej permanentek na následující sezónu.

Spousta z vás se díky svému modrému srdci sama vyjádřila tak, že finanční obnos za zakoupené permice vrátit nechce a věnuje ho tak svému oblíbenému klubu. Nesmírně nás tato solidarita těší a moc vám všem za ni děkujeme! Uvědomujeme si však, že tento postoj nemuseli zaujmout všichni, a proto pro vás máme řešení: budete-li si to přát, tak vám vrátíme poměrnou část ceny poníženou o počet zápasů, o které jste přišli!

Začátek výměny permanentních vstupenek pro nový soutěžní ročník bude 8. června v kamenné prodejně Fanshop u Androva stadionu a cenu si určíte sami!

Permanentky na sezónu 2021/2022 pro SOUČASNÉ DRŽITELE

Současní majitelé permanentních vstupenek, kteří si budou chtít prodloužit permanentku i na další sezónu, si sami určí, kolik za novou permanentní vstupenku zaplatí. Vybrat si mohou z daného cenového rozmezí:

  • Vstupenky I. kategorie (krytá tribuna): 200–1500 Kč

  • Vstupenky II. kategorie (nekrytá tribuna): 150–1200 Kč

  • Dítě do 15 let: 50 Kč 

Permanentky na sezónu 2021/2022 pro NOVÉ ZÁJEMCE

Prodej permanentek pro nové zájemce začne také 8. června na neobsazená místa. Do 30. června budeme držet místa stávajícím držitelům permanentní vstupenky. Na výběr mají z těchto cenových kategorií:

  • Vstupenky I. kategorie (krytá tribuna): 2000 Kč

  • Vstupenky II. kategorie (nekrytá tribuna): 1600 Kč

  • Dítě do 15 let: 500 Kč (na místo vedle svého rodiče)

  • Dítě do 15 let: 50% sleva z ceny na krytou nebo nekrytou tribunu (samostatné místo)

Bonus

Připravili jsme pro vás také malou odměnu. Jako bonus za to, že Sigmu Olomouc podpoříte i v další sezóně a permanentku si zakoupíte, dostanete slevu 20 % na každý nákup v sigmáckém Fanshopu! Sleva bude platit po celou sezónu 2021/2022 a dostanete ji vždy po předložení permanentní vstupenky. Pozor, pouze však v kamenné prodejně vedle Androva stadionu.

Na základě dosavadních zkušeností ligových klubů s protiepidemickými opatřeními doporučujeme všem fanouškům Sigmy zakoupení permanentní vstupenky, neboť právě držitelé permanentek mají v současnosti větší šanci dostat se na stadiony.

Důležité termíny

  • 8. června – zahájení prodeje i pro nové zájemce na neobsazená místa

  • 25. června – poslední možný termín pro případné vrácení finanční náhrady

  • do 30. června – držíme místa stávajícím držitelům permanentní vstupenky

Budete-li mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se obrátit na pracovníky našeho Fanshopu na email miroslav.skacelik@sigmafotbal.cz.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná