Aktuality

Sigma a HCO se utkají ve street fotbale i hokeji. Zahrát si může i veřejnost

Sigma a HCO se utkají ve street fotbale i hokeji. Zahrát si může i veřejnost

20.09.2021 / Ostatní

Největší nákupní centrum v Olomouci Galerie Šantovka pořádá pro místní komunitu a studenty akci pod názvem Street Fest. Zábavný festival přinese mnoho zajímavého – party pro studenty, koncerty, graffiti a street art nebo sportovní klání, u nichž nebudou chybět osobnosti SK Sigma Olomouc. Street Fest proběhne od 20. do 25. září ve FunParku Šantovka.

Zahrát si street fotbal a potkat se s osobnostmi našeho klubu? Taková příležitost se jen tak nenaskytne. Modré barvy se ukážou ve Funparku ve středu 22. září, kdy si naše legendy David Rozehnal, Michal Kovář, Marek Heinz, Martin Kotůlek a Tomáš Janotka zahrají proti kolegům z HC Olomouc. Ano, takový souboj tady snad ještě nebyl! Prostor navíc dostanou oba sporty, soupeřit se bude jak ve fotbale, tak v hokeji. Konečně se s troškou nadsázky dozvíme, zda si fotbalisté více rozumí s hokejkou než hokejisté s fotbalovým míčem. Součástí programu bude také společná autogramiáda hráčů Sigmy a HCO. Ta začne v 16:30, od 17 hodin pak vypukne jedinečné sportovní klání legend olomouckého sportu.

Tím nebude fotbalový program v rámci Street Festu u konce. V pátek dopoledne proběhne street fotbalový turnaj pro školy, na odpoledne je pak naplánovaný turnaj pro veřejnost. Chcete si také zahrát? Máte šanci! Poskládejte si svůj tým, který může mít nejvýše 5 hráčů, a pojďte hrát. Přihlášky zasílejte na emailovou adresu projekty@sigmafotbal.cz. Začátek turnaje bude v 16 hodin. Celý turnaj se bude konat na hřišti o velikosti 15x10 metrů s velikostí branek 1,8x1,2 metrů. Hrát se bude 3 na 3 bez brankáře. Vítězný tým získá věcné ceny, a kromě toho si bude moci za odměnu zahrát exhibiční utkání proti týmu legend Sigmy.

Celý program Street Festu najdete na webu Šantovky zde.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná