Tipsport.cz

Aktuality

Jak vypadají realizační týmy mládeže a B týmu?

Jak vypadají realizační týmy mládeže a B týmu?

21.07.2021 / Ostatní

Realizační tým A týmu jsme si představili na začátku letní přípravy. Tentokrát se podíváme na to, kdo povede naše mládežnické kategorie a B tým. Sigmácká akademie se skládá ze 14 jednotlivých kategorií včetně pohybové školičky.

Sigmácká pohybová školička – Jan Morcinek (vedoucí), Karolína Jílková (vedoucí) Petra Houdková, Barbora Suchánková, Martin Duroň

U7 – Ondřej Procházka (hlavní trenér), Martin Duroň, David Vykydal

U8 – Tomáš Martínek (hlavní trenér), Aneta Máčalová, Dominik Liška, Daniel Navrátil

U9 – Zdeněk Steiger (hlavní trenér), David Vyroubal, Patrik Synek,

U10 – Jakub Zatloukal (hlavní trenér), Lukáš Durďa, Petr Skopal, Filip Dohnálek

U11 – Michal Hrubý (hlavní trenér), Jan Krčmář, Nicola Di Cuia

U12 – Tomáš Bilík (hlavní trenér), Marek Suchánek (asistent trenéra)

U13 – Viktor Pilarčík (hlavní trenér), Jan Adamík (asistent trenéra)

U14 – Michal Kovář a Svatopluk Valenta (hlavní trenéři), Mojmír Fryčák (asistent trenéra)

U15 – David Čech a Lukáš Plšek (hlavní trenéři), Daniel Rösller (asistent trenéra)

U16 – Pavel Tököly (hlavní trenér), Marek Kachlík (asistent trenéra), Petr Jureček (vedoucí mužstva)

U17 – Jan Krajčovič (hlavní trenér), Martin Bánovec (asistent trenéra), Milan Cigánek (vedoucí mužstva)

U18 – Roman Sedláček (hlavní trenér), Tomáš Vasilijev (asistent trenéra), Petr Jureček (vedoucí mužstva)

U19 – Tomáš Janotka (hlavní trenér), David Bernatík (asistent trenéra), Milan Cigánek (vedoucí mužstva), Michaela Horáčková (masérka)

B tým – Augustin Chromý (hlavní trenér), Tomáš Palinek (asistent trenéra), Miroslav Čep (vedoucí mužstva), Lukáš Landovský (fyzioterapeut)

Atletický trenér: Pavel Prudil

Trenéři brankářů: Jakub Obzina (U6 – U11), Zbyněk Telíšek (U12 – U15), Martin Blaha (U16 – U19)

Kondiční trenéři: Michal Ponížil (U12 – U15), Jiří Ostrý (U16 – U19), Martin Bráblík (U16 – U19)

Vedoucí trenéři: Michal Hrubý (U6 – U11), Martin Kotůlek (U12 – U15), Augustin Chromý (U16 – U19)

Manažer mládeže: Jakub Beneš




Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »



OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná