Aktuality

Nová sezóna se blíží! Přinášíme důležité informace ke vstupnému

Nová sezóna se blíží! Přinášíme důležité informace ke vstupnému

22.07.2021 / Ostatní

Sigmáci, pozor! Přinášíme informace k prodeji jednorázových vstupenek na domácí ligová utkání SK Sigma Olomouc v sezóně 2021/2022!

Vstupenky budou pro všechny fanoušky k zakoupení jako vždy v oficiálním sigmáckém Fanshopu vedle Androva stadionu nebo online v síti Ticketportal na tomto odkazu. První vstupenky jdou do prodeje již tento pátek! Přijďte si pro své lupeny na utkání SK Sigma Olomouc – FK Pardubice, které se odehraje v sobotu 31. července od 16 hodin. Předprodej bude zahájen v pátek 23. července ve 12 hodin.

Doporučujeme všem příznivcům Sigmy, aby vstupenky kupovali v předprodeji! Vyhnete se tak zbytečným frontám u pokladen. Mějte také na paměti, že z důvodu stále platných proti covidových opatření je potřeba před vstupem na stadion prokázat bezinfekčnost, fronty u vchodu se tak mohou tvořit o to více.

Rozpisy cenových kategorií pro ligová utkání v sezóně 2021/2022 naleznete níže. Děti do 15 let, studenti s průkazem ISIC a senioři nad 65 let mají vstupné zlevněné, pouze však na nekrytá místa. Děti do 6 let mají vstup zdarma bez nároku na místo.

Dospělí

ATRAKTIVITA SOUPEŘE I.

 • nekrytá místa: v předprodeji 150 Kč, v den utkání na pokladně 200 Kč

 • krytá místa: v předprodeji 200 Kč, v den utkání na pokladně 250 Kč

ATRAKTIVITA SOUPEŘE II.

 • nekrytá místa: v předprodeji 100 Kč, v den utkání na pokladně 150 Kč

 • krytá místa: v předprodeji 150 Kč, v den utkání na pokladně 200 Kč

Děti do 15 let, studenti do 26 let a senioři nad 65 let

ATRAKTIVITA SOUPEŘE I. na nekrytá místa

 • v předprodeji 70 Kč

 • v den utkání na pokladně 100 Kč

ATRAKTIVITA SOUPEŘE II. na nekrytá místa

 • v předprodeji 50 Kč

 • v den utkání na pokladně 70 Kč

Bezinfekčnost

Na stadion budou vpuštěni pouze diváci, kteří nevykazují klinické příznaky onemocnění covid-19, a kteří splňují, s výjimkou dětí do dovršení 6 let věku, podmínky bezinfekčnosti (viz níže). Klub je povinen splnění podmínek bezinfekčnosti při vstupu na stadion kontrolovat. V případě jejich nesplnění nebude tato osoba na stadion vpuštěna, a to bez nároku na vrácení ceny vstupného.

Vstup na stadion bude divákům povolen v případě, že daná osoba:

 • osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR laboratorní vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, a toto doloží platným certifikátem s QR kódem, nebo

 • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC laboratorní test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, a toto doloží platným certifikátem s QR kódem, nebo

 • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží platný certifikát s QR kódem o provedeném očkování, což znamená, že od očkování uplynulo:

           - nejméně 14 dní od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“), nebo

           - nejméně 14 dní od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC, nebo

 • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní, což rovněž doloží platným certifikátem s QR kódem.

Potvrzení o bezinfekčnosti je možno doložit v papírové podobě nebo na obrazovce mobilního telefonu. Certifikát s QR kódem je ke stažení na webu „Očkovací portál občana“ na https://ocko.uzis.cz/. Přihlášení je možné přes eidentita.cz nebo jednorázovým kódem přes sms, kdy je potřeba uvést rodné číslo a číslo občanského průkazu. U dětí bez občanského průkazu nebo pro cizince je možnost přihlášení přes zadání čísla mobilního telefonu, e-mailu a data narození. Tyto údaje musí souhlasit s údaji zadanými v testovacím centru.

Další opatření

Upozorňujeme návštěvníky, že oproti posledním utkáním loňské sezóny tentokrát nebudeme zajišťovat testování před utkáním.

Diváci přítomní na stadionu jsou povinni nosit během utkání ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95).

Děkujeme za dodržování všech bezpečnostních opatření! Těšíme se na vás na Andrově stadionu!
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná