Tipsport.cz

Aktuality

Breite: Liberec své šance proměnil, my nikoliv. To rozhodlo

Breite: Liberec své šance proměnil, my nikoliv. To rozhodlo

23.10.2021 / A tým

Poprvé od svého příchodu do Sigmy prohrál Radim Breite zápas proti klubu, z něhož na Hanou zamířil. Sigma v Liberci prohrála 0:2. V čem viděl Radim hlavní příčiny porážky?

Proti Liberci jsme nenavázali na předchozí výhru nad Karvinou. V čem byli domácí lepší?

Liberec byl lepší v tom, že dal dvě branky a my žádnou. To rozhodlo. Nemyslím si, že jsme podali špatný výkon. Udělali jsme dvě chyby. Dvě hrubé chyby a dostali jsme dva góly.

Které hrubé chyby máš na mysli?

Při prvním gólu jsme nezachytili rozeběhnutého Gebre Selassieho. My jsme tam stáli tři, nezareagovali jsme na něj ani jeden. To byla chyba. Že to pak Frýdek krásně trefil, s tím toho už moc nenaděláte. Ale ta zásadní chyba byla, že jsme se s ním nikdo nechytli.

Gólově jsme dnes vyšli naprázdno. Co tomu chybělo?

Chyběl nám důraz. Vstřelená branka. Myslím si, že jsme na to příležitosti měli. Šli jsme sami na bránu. To byly stoprocentní příležitosti. I ve druhé půli jsme něco měli. Liberec zkrátka dal dva góly, my žádný. Podle mě to herně nebylo špatné ani z jedné strany. Myslím si, že to bylo koukatelné utkání. Ale na to se bohužel nehraje.

Ve druhé půli jsme Liberci darovali pokutový kop. Šlo z tvého pohledu o jasnou penaltu?

Já jsem tu situaci neviděl na videu, takže nevím. Nechci to hodnotit. Samozřejmě, že na hřišti nikdy nechcete, aby to byla penalta, nebo naopak, kdyby se to řešilo na druhé straně, tak chcete, aby byla. Rozhodčí se rozhodl, pískl to. Máme tady VAR. Nechci to zpochybňovat.

Byl to rozhodující moment zápasu?

Pro Liberec to byl důležitý gól. My jsme si toho poté už moc nevytvořili. Byla to z naší strany křeč. Možná jsme se dostali ještě do jedné šance. Centry létaly z jedné, ze druhé strany, ale nikdy to nebylo na konkrétního hráče. Vždy do prostoru, nebo někam za bránu.
A tým - další aktuality:

Na stadiony pouze s 1000 diváků. Zpřísněno dokládání bezinfekčnostiNa stadiony pouze s 1000 diváků. Zpřísněno dokládání bezinfekčnosti
| 26.11.2021
16. kolo: Sigma bude hrát s Pardubicemi16. kolo: Sigma bude hrát s Pardubicemi
| 26.11.2021
Sigma zdolala Dynamo na penalty a postoupila do čtvrtfinále MOL CupuSigma zdolala Dynamo na penalty a postoupila do čtvrtfinále MOL Cupu
| 23.11.2021
MOL Cup: Sigmu čeká zápas v Českých BudějovicíchMOL Cup: Sigmu čeká zápas v Českých Budějovicích
| 22.11.2021
Jílek: Absence hráčů nebyl důvod ztráty bodůJílek: Absence hráčů nebyl důvod ztráty bodů
| 20.11.2021
Vepřek: Bohužel jsme za stavu 2:0 přestali hrátVepřek: Bohužel jsme za stavu 2:0 přestali hrát
| 20.11.2021
Sigma ztratila dvoubrankové vedení a s Hradcem jen remizovalaSigma ztratila dvoubrankové vedení a s Hradcem jen remizovala
| 20.11.2021
15. kolo: Sigma přivítá Hradec Králové15. kolo: Sigma přivítá Hradec Králové
| 18.11.2021
Aktuální soutěžní ročník skončí v létě 2022 o týden dříveAktuální soutěžní ročník skončí v létě 2022 o týden dříve
| 16.11.2021
Sigma věnuje utkání s Hradcem složkám integrovaného záchranného systémuSigma věnuje utkání s Hradcem složkám integrovaného záchranného systému
| 15.11.2021OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná