Aktuality

Drhne nám finální fáze, řekl Hubník. Jak vidí pohár se Slavií?

Drhne nám finální fáze, řekl Hubník. Jak vidí pohár se Slavií?

24.04.2021 / A tým

Roman Hubník vynechal úterní utkání v Českých Budějovicích. Proti Baníku ovšem nechyběl v základní sestavě, ve stoperské dvojici nastoupil vedle Florenta Poulola. Jelikož Sigma dvakrát inkasovala a prohrála 0:2, nemohl být olomoucký kapitán s dnešním kláním spokojený.

V čem vidíš příčiny dnešní prohry?

Baník vstřelil dva góly. První po naší chybě, kdy jsme měli špatné postavení při jeho autu. Do té doby nic neměl. Začali jsme aktivně, ale bez produktivity. Problém nám dělá předfinální a finální fáze hry. Ve druhém poločase jsme se snažili hrát více dopředu, jak jsem říkal, předfinální a finální fáze nám drhla, a to byl kámen úrazu celého zápasu.

Kde jsi viděl největší chybu v postavení při inkasovaném gólu?

Po zápase mi Radim Breite říkal, že neměl vystupovat. Kdyby zůstal v postavení blíže k nám, myslím si, že by vůbec nedošlo k přečíslení a narážečce. Tu situaci jsem ještě neviděl na videu, viděl jsem ji jen ze hřiště. Zahráli to rychle v náběhu do našeho postavení a bohužel to skončilo gólem.

V závěru ses na spoluhráče rozčílil. Co se stalo?

Šel jsem dopředu, vápnem prolétnul balon a viděl jsem, že za mnou jsou dva hráči, kteří ani nejdou k bráně. V 90. minutě čekáme, jestli se k nám míč nějak odrazí a pak tam teprve běžíme. Neviděl jsem chuť vstřelit gól a to mě rozčílilo.

Prohru teď bude potřeba rychle hodit za hlavu. Musíme se připravit na středeční pohár. Kondičně bychom to měli zvládnout, i Baník chválil naši kondiční připravenost.

Kondičně jsme na tom dobře. Ve středu nejspíš nastanou nějaké změny, hráči se prostřídali. Čeká nás zápas s velice těžkým soupeřem. Pohár je o jednom zápase, bude to něco jiného než liga. Může se stát cokoliv. Věřím, že když budeme disciplinovaní, nějakou šanci si vypracujeme a proměníme ji.

V lize se nacházíme ve středu tabulky. Mohl by nám úspěch v poháru rozzářit sezónu?

Liga ještě nekončí. Chceme bodovat i v lize. Teď je před námi pohárový zápas, Slavii budeme chtít potrápit. Ona je favorit. Když jsem přijela Sparta, také byla favorit, při troše štěstí jsme ji mohli porazit. Uvidíme, v jakém rozpoložení Slavie přijede. Pro oba týmy to jsou důležité zápasy, oba týmy budou chtít postoupit. Uvidíme ve středu.
A tým - další aktuality:

Rozlosováno 3. kolo poháru. Sigmu čekají ZápyRozlosováno 3. kolo poháru. Sigmu čekají Zápy
| 23.09.2022
Sigmáci opět podpořili sbírku Zasukované tkaničkySigmáci opět podpořili sbírku Zasukované tkaničky
| 22.09.2022
Sigmáky čeká Zápas o dort ve Slatinicích. Dorazte na autogramiáduSigmáky čeká Zápas o dort ve Slatinicích. Dorazte na autogramiádu
| 19.09.2022
Odstartoval předprodej na Slavii. Zajistěte si lístky v předstihuOdstartoval předprodej na Slavii. Zajistěte si lístky v předstihu
| 19.09.2022
Jílek: Máme tři body z venku, takže za mě velká spokojenostJílek: Máme tři body z venku, takže za mě velká spokojenost
| 17.09.2022
Za první gól rád do kasy zaplatím, usmíval se střelec Denis VentúraZa první gól rád do kasy zaplatím, usmíval se střelec Denis Ventúra
| 17.09.2022
Hanácká mašina předčila Dynamo! Č. Budějovice - Sigma 0:3Hanácká mašina předčila Dynamo! Č. Budějovice - Sigma 0:3
| 17.09.2022
Áčko směřuje na jih Čech. V sobotu hraje proti DynamuÁčko směřuje na jih Čech. V sobotu hraje proti Dynamu
| 16.09.2022
Sigma se zúčastní festivalu Sportuje celá Olomouc – Finále! Sigma se zúčastní festivalu Sportuje celá Olomouc – Finále!
| 14.09.2022
Informace pro fanoušky cestující do Českých BudějovicInformace pro fanoušky cestující do Českých Budějovic
| 14.09.2022

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná