Tipsport.cz

Aktuality

Drhne nám finální fáze, řekl Hubník. Jak vidí pohár se Slavií?

Drhne nám finální fáze, řekl Hubník. Jak vidí pohár se Slavií?

24.04.2021 / A tým

Roman Hubník vynechal úterní utkání v Českých Budějovicích. Proti Baníku ovšem nechyběl v základní sestavě, ve stoperské dvojici nastoupil vedle Florenta Poulola. Jelikož Sigma dvakrát inkasovala a prohrála 0:2, nemohl být olomoucký kapitán s dnešním kláním spokojený.

V čem vidíš příčiny dnešní prohry?

Baník vstřelil dva góly. První po naší chybě, kdy jsme měli špatné postavení při jeho autu. Do té doby nic neměl. Začali jsme aktivně, ale bez produktivity. Problém nám dělá předfinální a finální fáze hry. Ve druhém poločase jsme se snažili hrát více dopředu, jak jsem říkal, předfinální a finální fáze nám drhla, a to byl kámen úrazu celého zápasu.

Kde jsi viděl největší chybu v postavení při inkasovaném gólu?

Po zápase mi Radim Breite říkal, že neměl vystupovat. Kdyby zůstal v postavení blíže k nám, myslím si, že by vůbec nedošlo k přečíslení a narážečce. Tu situaci jsem ještě neviděl na videu, viděl jsem ji jen ze hřiště. Zahráli to rychle v náběhu do našeho postavení a bohužel to skončilo gólem.

V závěru ses na spoluhráče rozčílil. Co se stalo?

Šel jsem dopředu, vápnem prolétnul balon a viděl jsem, že za mnou jsou dva hráči, kteří ani nejdou k bráně. V 90. minutě čekáme, jestli se k nám míč nějak odrazí a pak tam teprve běžíme. Neviděl jsem chuť vstřelit gól a to mě rozčílilo.

Prohru teď bude potřeba rychle hodit za hlavu. Musíme se připravit na středeční pohár. Kondičně bychom to měli zvládnout, i Baník chválil naši kondiční připravenost.

Kondičně jsme na tom dobře. Ve středu nejspíš nastanou nějaké změny, hráči se prostřídali. Čeká nás zápas s velice těžkým soupeřem. Pohár je o jednom zápase, bude to něco jiného než liga. Může se stát cokoliv. Věřím, že když budeme disciplinovaní, nějakou šanci si vypracujeme a proměníme ji.

V lize se nacházíme ve středu tabulky. Mohl by nám úspěch v poháru rozzářit sezónu?

Liga ještě nekončí. Chceme bodovat i v lize. Teď je před námi pohárový zápas, Slavii budeme chtít potrápit. Ona je favorit. Když jsem přijela Sparta, také byla favorit, při troše štěstí jsme ji mohli porazit. Uvidíme, v jakém rozpoložení Slavie přijede. Pro oba týmy to jsou důležité zápasy, oba týmy budou chtít postoupit. Uvidíme ve středu.
A tým - další aktuality:

Vrací se herní formát s nadstavbou. 5 střídání i nadáleVrací se herní formát s nadstavbou. 5 střídání i nadále
| 17.06.2021
Antonín Růsek další ofenzivní posilou Sigmy OlomoucAntonín Růsek další ofenzivní posilou Sigmy Olomouc
| 17.06.2021
Sezónu zahájíme na Letné proti Spartě, pak přivítáme PardubiceSezónu zahájíme na Letné proti Spartě, pak přivítáme Pardubice
| 16.06.2021
Kopni do vrtule: Sigma se zapojila do dobročinné štafetyKopni do vrtule: Sigma se zapojila do dobročinné štafety
| 15.06.2021
Úžasná Olomouc. Těším se na spolupráci s trenérem Jílkem, řekl VaněčekÚžasná Olomouc. Těším se na spolupráci s trenérem Jílkem, řekl Vaněček
| 10.06.2021
První letní posila! Do Sigmy přichází útočník David VaněčekPrvní letní posila! Do Sigmy přichází útočník David Vaněček
| 09.06.2021
Letní příprava: Zápasy ve Slatinicích a soustředění v PolskuLetní příprava: Zápasy ve Slatinicích a soustředění v Polsku
| 08.06.2021
Statistický souhrn sezóny 2020/2021. Kdo odehrál nejvíce minut?Statistický souhrn sezóny 2020/2021. Kdo odehrál nejvíce minut?
| 04.06.2021
Matěj Hadaš má za sebou první ligový startMatěj Hadaš má za sebou první ligový start
| 01.06.2021
Václav Jílek opět povede Sigmu OlomoucVáclav Jílek opět povede Sigmu Olomouc
| 31.05.2021

Další aktuality
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná