Tipsport.cz

Aktuality

Drhne nám finální fáze, řekl Hubník. Jak vidí pohár se Slavií?

Drhne nám finální fáze, řekl Hubník. Jak vidí pohár se Slavií?

24.04.2021 / A tým

Roman Hubník vynechal úterní utkání v Českých Budějovicích. Proti Baníku ovšem nechyběl v základní sestavě, ve stoperské dvojici nastoupil vedle Florenta Poulola. Jelikož Sigma dvakrát inkasovala a prohrála 0:2, nemohl být olomoucký kapitán s dnešním kláním spokojený.

V čem vidíš příčiny dnešní prohry?

Baník vstřelil dva góly. První po naší chybě, kdy jsme měli špatné postavení při jeho autu. Do té doby nic neměl. Začali jsme aktivně, ale bez produktivity. Problém nám dělá předfinální a finální fáze hry. Ve druhém poločase jsme se snažili hrát více dopředu, jak jsem říkal, předfinální a finální fáze nám drhla, a to byl kámen úrazu celého zápasu.

Kde jsi viděl největší chybu v postavení při inkasovaném gólu?

Po zápase mi Radim Breite říkal, že neměl vystupovat. Kdyby zůstal v postavení blíže k nám, myslím si, že by vůbec nedošlo k přečíslení a narážečce. Tu situaci jsem ještě neviděl na videu, viděl jsem ji jen ze hřiště. Zahráli to rychle v náběhu do našeho postavení a bohužel to skončilo gólem.

V závěru ses na spoluhráče rozčílil. Co se stalo?

Šel jsem dopředu, vápnem prolétnul balon a viděl jsem, že za mnou jsou dva hráči, kteří ani nejdou k bráně. V 90. minutě čekáme, jestli se k nám míč nějak odrazí a pak tam teprve běžíme. Neviděl jsem chuť vstřelit gól a to mě rozčílilo.

Prohru teď bude potřeba rychle hodit za hlavu. Musíme se připravit na středeční pohár. Kondičně bychom to měli zvládnout, i Baník chválil naši kondiční připravenost.

Kondičně jsme na tom dobře. Ve středu nejspíš nastanou nějaké změny, hráči se prostřídali. Čeká nás zápas s velice těžkým soupeřem. Pohár je o jednom zápase, bude to něco jiného než liga. Může se stát cokoliv. Věřím, že když budeme disciplinovaní, nějakou šanci si vypracujeme a proměníme ji.

V lize se nacházíme ve středu tabulky. Mohl by nám úspěch v poháru rozzářit sezónu?

Liga ještě nekončí. Chceme bodovat i v lize. Teď je před námi pohárový zápas, Slavii budeme chtít potrápit. Ona je favorit. Když jsem přijela Sparta, také byla favorit, při troše štěstí jsme ji mohli porazit. Uvidíme, v jakém rozpoložení Slavie přijede. Pro oba týmy to jsou důležité zápasy, oba týmy budou chtít postoupit. Uvidíme ve středu.
A tým - další aktuality:

Hráči absolvovali zátěžové a funkční testy na FTK UPHráči absolvovali zátěžové a funkční testy na FTK UP
| 23.06.2021
Sportovní manažer Ladislav Minář o aktuálních tématechSportovní manažer Ladislav Minář o aktuálních tématech
| 22.06.2021
Jílek na startu přípravy: Chceme zlepšovat hráče i tým jako celekJílek na startu přípravy: Chceme zlepšovat hráče i tým jako celek
| 21.06.2021
A-tým zahájil letní přípravu. Novou tváří je záložník Jan SedlákA-tým zahájil letní přípravu. Novou tváří je záložník Jan Sedlák
| 21.06.2021
Od začátku jednání jsem cítil, že Sigma je pro mě to pravé, řekl RůsekOd začátku jednání jsem cítil, že Sigma je pro mě to pravé, řekl Růsek
| 19.06.2021
Statistické okénko: hráči na hostováníStatistické okénko: hráči na hostování
| 18.06.2021
Vrací se herní formát s nadstavbou. 5 střídání i nadáleVrací se herní formát s nadstavbou. 5 střídání i nadále
| 17.06.2021
Antonín Růsek další ofenzivní posilou Sigmy OlomoucAntonín Růsek další ofenzivní posilou Sigmy Olomouc
| 17.06.2021
Sezónu zahájíme na Letné proti Spartě, pak přivítáme PardubiceSezónu zahájíme na Letné proti Spartě, pak přivítáme Pardubice
| 16.06.2021
Kopni do vrtule: Sigma se zapojila do dobročinné štafetyKopni do vrtule: Sigma se zapojila do dobročinné štafety
| 15.06.2021

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná