Aktuality

Daněk v repre U21. Kdo dále ze sigmáků cestuje na srazy národních týmů?

Daněk v repre U21. Kdo dále ze sigmáků cestuje na srazy národních týmů?

25.05.2021 / Ostatní

Na konci května se uskuteční srazy mládežnických reprezentací a jako obvykle u toho bude několik sigmáků z řad hráčů i trenérů.

Osmnáctiletý záložník Kryštof Daněk obdržel pozvánku do reprezentační jednadvacítky a zúčastní se tréninkového kempu v Hluboké nad Vltavou, kde se začne utvářet nové mužstvo „Lvíčat“. Mezi náhradníky figurují Jáchym Šíp a kmenový hráč Sigmy Tomáš Zlatohlávek, momentálně hostující v druholigovém Prostějově.

Po prvních ligových minutách v dresu A-týmu přichází pro Jana Fialu další skvělý fotbalový moment, byl totiž zařazen do nominace reprezentace U20 k soustředění v Jablonci nad Nisou. V listině náhradníků dvacítky je brankář Jakub Trefil.

Početné zastoupení má Sigma Olomouc v národním týmu do 19 let. Tam působí v roli asistenta Tomáš Janotka. S ním se na sraz vydají také Tadeáš Stoppen, Matěj Hadaš, Jáchym Šíp a Filip Uriča. Na dodatečné povolání čekají mezi náhradníky Vilém Waclawik, Jakub Coufal, Jakub Fabiánek a Bohdan Paar.

V listině náhradníků na tréninkový kemp reprezentační osmnáctky figurují Richard Bílý, Patrik Michl a Matěj Mikulenka.

Do reprezentačního týmu U17, ve kterém působí jako asistent Jan Krajčovič, byli povoláni Pavel Mazur a Jan Tobias Stryk. Dodatečně mohou být nominováni Marek Táborský, Jakub Páleník a Adam Uriča.

U21: Kryštof Daněk (náhradníci: Jáchym Šíp a Tomáš Zlatohlávek) – tréninkový kemp v Hluboké na Vlatavou (31. 5. – 3. 6.)

U20: Jan Fiala (náhradníci: Jakub Trefil) – soustředění v Jablonci nad Nisou (30. 5. – 3. 6.)

U19: Tadeáš Stoppen, Matěj Hadaš, Jáchym Šíp, Filip Uriča (náhradníci: Vilém Waclawik, Jakub Coufal, Jakub Fabiánek, Bohdan Paar) – tréninkový kemp ve Velkých Bílovicích (31. 5. – 3. 6.) a přátelské zápasy se Slovenskem (3. 6., 17:00, Senec a 6. 6., 11:00, Dunajská Streda)

U18: (náhradníci: Richard Bílý, Patrik Michl, Matěj Mikulenka) – tréninkový kemp ve Zlíně

U17: Pavel Mazur, Jan Tobias Stryk (náhradníci: Marek Táborský, Jakub Páleník, Adam Uriča) – soustředění v Horním Bezděkově (30. 5. – 3. 6.)

Sigmáci, ať se daří!
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná