Tipsport.cz

Aktuality

Vyzvi sigmáka pokračuje! S další výzvou přichází brankáři

Vyzvi sigmáka pokračuje! S další výzvou přichází brankáři

26.03.2021 / A tým

Vyzvi sigmáka! Tak se jmenuje výzva, kterou vyhlásili pro mladé fotbalisty hráči našeho áčka David Houska, Mojmír Chytil a Kryštof Daněk. Trojice sigmáků ukázala tři dovednostní cvičení s míčem a vyzvala mladé fotbalisty a fotbalistky, aktuálně trénující kvůli protiepidemickým opatřením v domácích podmínkách, aby se je pokusili překonat v jednotlivých cvičeních v počtu opakováních. Ve stopách svých spoluhráčů jdou brankáři Matúš Macík, Jakub Trefil a Tadeáš Stoppen. Ti přichází s další výzvou.

Olomoučtí brankáři ve spolupráci s trenéry Tomášem Lovásikem a Martinem Blahou připravili pro brankáře a brankářky rovněž tři cvičení. O jaká cvičení jde? Výhoz míče, + kotoul vpřed + chycení míče bez dopadu na zem, ze záklonu házení míče mezi nohy + následné chycení a odraz míče rukama o zem vsedě + chycení míče vestoje.

Své brankářské kolegy a kolegyně zároveň ve videu podpořili společným vzkazem. „Kvůli nutným protiepidemickým opatřením můžete trénovat jen individuálně, což je pro brankáře obzvláště složité. Myslíme na vás a fandíme vám. Nevzdávejte to a pojďte si s námi zatrénovat.“

Vaše pokusy doporučujeme nahrát na šířku telefonu a neváhejte nám je zaslat formou odkazu ke stažení (např. pomocí Úschovny) na e-mailovou adresu michal.zbranek@sigmafotbal.cz. Brankářská výzva potrvá do 15. dubna. Na autora videa, které nejvíce zaujme naše brankáře, čeká podepsaný dres všemi hráči A-týmu!

Připomínáme, že první výzva Davida Housky, Mojmíra Chytila a Kryštofa Daňka trvá do konce března! Už teď jsme moc zvědaví, jak se vám dařilo.
A tým - další aktuality:

Úžasná Olomouc. Těším se na spolupráci s trenérem Jílkem, řekl VaněčekÚžasná Olomouc. Těším se na spolupráci s trenérem Jílkem, řekl Vaněček
| 10.06.2021
První letní posila! Do Sigmy přichází útočník David VaněčekPrvní letní posila! Do Sigmy přichází útočník David Vaněček
| 09.06.2021
Letní příprava: Zápasy ve Slatinicích a soustředění v PolskuLetní příprava: Zápasy ve Slatinicích a soustředění v Polsku
| 08.06.2021
Statistický souhrn sezóny 2020/2021. Kdo odehrál nejvíce minut?Statistický souhrn sezóny 2020/2021. Kdo odehrál nejvíce minut?
| 04.06.2021
Matěj Hadaš má za sebou první ligový startMatěj Hadaš má za sebou první ligový start
| 01.06.2021
Václav Jílek opět povede Sigmu OlomoucVáclav Jílek opět povede Sigmu Olomouc
| 31.05.2021
Kluci se o výhru poprali, ocenil snahu trenér LátalKluci se o výhru poprali, ocenil snahu trenér Látal
| 30.05.2021
Lepší rozloučení s kariérou jsem si nemohl přát, řekl KerbrLepší rozloučení s kariérou jsem si nemohl přát, řekl Kerbr
| 30.05.2021
Sezóna zakončena vítězstvím. Z Liberce veze Sigma tři bodySezóna zakončena vítězstvím. Z Liberce veze Sigma tři body
| 29.05.2021
Mihalík a Assoubre pokračovat nebudou. Jaká je situace s Jemelkou?Mihalík a Assoubre pokračovat nebudou. Jaká je situace s Jemelkou?
| 28.05.2021OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná