Tipsport.cz

Aktuality

Vyzvi sigmáka pokračuje! S další výzvou přichází brankáři

Vyzvi sigmáka pokračuje! S další výzvou přichází brankáři

26.03.2021 / A tým

Vyzvi sigmáka! Tak se jmenuje výzva, kterou vyhlásili pro mladé fotbalisty hráči našeho áčka David Houska, Mojmír Chytil a Kryštof Daněk. Trojice sigmáků ukázala tři dovednostní cvičení s míčem a vyzvala mladé fotbalisty a fotbalistky, aktuálně trénující kvůli protiepidemickým opatřením v domácích podmínkách, aby se je pokusili překonat v jednotlivých cvičeních v počtu opakováních. Ve stopách svých spoluhráčů jdou brankáři Matúš Macík, Jakub Trefil a Tadeáš Stoppen. Ti přichází s další výzvou.

Olomoučtí brankáři ve spolupráci s trenéry Tomášem Lovásikem a Martinem Blahou připravili pro brankáře a brankářky rovněž tři cvičení. O jaká cvičení jde? Výhoz míče, + kotoul vpřed + chycení míče bez dopadu na zem, ze záklonu házení míče mezi nohy + následné chycení a odraz míče rukama o zem vsedě + chycení míče vestoje.

Své brankářské kolegy a kolegyně zároveň ve videu podpořili společným vzkazem. „Kvůli nutným protiepidemickým opatřením můžete trénovat jen individuálně, což je pro brankáře obzvláště složité. Myslíme na vás a fandíme vám. Nevzdávejte to a pojďte si s námi zatrénovat.“

Vaše pokusy doporučujeme nahrát na šířku telefonu a neváhejte nám je zaslat formou odkazu ke stažení (např. pomocí Úschovny) na e-mailovou adresu michal.zbranek@sigmafotbal.cz. Brankářská výzva potrvá do 15. dubna. Na autora videa, které nejvíce zaujme naše brankáře, čeká podepsaný dres všemi hráči A-týmu!

Připomínáme, že první výzva Davida Housky, Mojmíra Chytila a Kryštofa Daňka trvá do konce března! Už teď jsme moc zvědaví, jak se vám dařilo.
A tým - další aktuality:

32. kolo: Sigmu čeká duel v Opavě32. kolo: Sigmu čeká duel v Opavě
| 13.05.2021
Sigmáci navštívili olomouckou optiku. Přijďte si také změřit zrakSigmáci navštívili olomouckou optiku. Přijďte si také změřit zrak
| 12.05.2021
80 let Androva stadionu: Malé EURO80 let Androva stadionu: Malé EURO
| 12.05.2021
Jakub Yunis podstoupil operaci poraněného koleneJakub Yunis podstoupil operaci poraněného kolene
| 11.05.2021
Jean Luc Assoubre zažil premiéru v olomouckém dresuJean Luc Assoubre zažil premiéru v olomouckém dresu
| 10.05.2021
Video: Aleš Mandous po utkání se SlaviíVideo: Aleš Mandous po utkání se Slavií
| 09.05.2021
Spíše remízový zápas, řekl Látal. Co pověděl trenér Trpišovský?Spíše remízový zápas, řekl Látal. Co pověděl trenér Trpišovský?
| 09.05.2021
Sigma opět nestačila na Slavii. Tentokrát prohrála 0:1Sigma opět nestačila na Slavii. Tentokrát prohrála 0:1
| 09.05.2021
Tváří nového Sigmáka je Pablo González!Tváří nového Sigmáka je Pablo González!
| 07.05.2021
31. kolo: Sigma v neděli přivítá Slavii31. kolo: Sigma v neděli přivítá Slavii
| 07.05.2021OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná