Tipsport.cz

Aktuality

Sigma ve středu zabojuje o postup do semifinále. Soupeřem jí bude Slavia

Sigma ve středu zabojuje o postup do semifinále. Soupeřem jí bude Slavia

26.04.2021 / A tým

Jeden z vrcholů sezóny zažije ve středu Andrův stadion. Sigma Olomouc totiž přivítá ve čtvrtfinále MOL Cupu pražskou Slavii. Souboj o postup do semifinále začne ve 14:00 a živě jej bude vysílat ČT sport.

Před sigmáky stojí těžký úkol, a to vyřadit úřadujícího ligového šampiona a čtvrtfinalistu Evropské ligy. Olomouc však neskládá zbraně předčasně. „Je to velká výzva. Čeká nás momentálně nejlepší tým v Česku, který svou kvalitu prokázal i evropských pohárech. Klobouk dolů před tím, jakou mají sezónu. My se jim budeme snažit co nejvíce znepříjemnit cestu za pohárem. Je to jeden zápas a může se stát cokoliv. Když každý z nás podá výkon na hranici svých možností, tak jsme schopni odehrát se Slavií vyrovnaný zápas,“ řekl záložník David Houska. To, že Sigma může být Slavii zdatným protivníkem, si hráči ověřili na začátku jarní části FORTUNA:LIGY. Sice v Edenu prohráli 1:3, ale svou kůži nedali rozhodně lacino. „Tento zápas se nám celkem povedl, nebýt zbytečných penalt, mohli jsme pomýšlet na lepší výsledek. Podali jsme tam dobrý výkon. Některé věci můžeme z tohoto utkání čerpat a věřím, že nám můžou ve středečním duelu pomoct,“ myslí si Houska.

Pozornost fotbalistů Sigmy se po nepovedených zápasech v lize upíná k národnímu poháru. Postup do semifinále by si Sigma mohla zajistit podruhé v řadě. „Je pravda, že naše výsledky v lize v poslední době nejsou takové, jaké jsme si představovali. O to víc pro nás bude důležitý pohár,“ konstatoval Houska.

Další předzápasové informace přineseme ve speciálním vydání Sigmáka. Na cestu obou mužstev do čtvrtfinále nebo na historické statistiky vzájemných soubojů v poháru se můžete těšit v úterý!
A tým - další aktuality:

32. kolo: Sigmu čeká duel v Opavě32. kolo: Sigmu čeká duel v Opavě
| 13.05.2021
Sigmáci navštívili olomouckou optiku. Přijďte si také změřit zrakSigmáci navštívili olomouckou optiku. Přijďte si také změřit zrak
| 12.05.2021
80 let Androva stadionu: Malé EURO80 let Androva stadionu: Malé EURO
| 12.05.2021
Jakub Yunis podstoupil operaci poraněného koleneJakub Yunis podstoupil operaci poraněného kolene
| 11.05.2021
Jean Luc Assoubre zažil premiéru v olomouckém dresuJean Luc Assoubre zažil premiéru v olomouckém dresu
| 10.05.2021
Video: Aleš Mandous po utkání se SlaviíVideo: Aleš Mandous po utkání se Slavií
| 09.05.2021
Spíše remízový zápas, řekl Látal. Co pověděl trenér Trpišovský?Spíše remízový zápas, řekl Látal. Co pověděl trenér Trpišovský?
| 09.05.2021
Sigma opět nestačila na Slavii. Tentokrát prohrála 0:1Sigma opět nestačila na Slavii. Tentokrát prohrála 0:1
| 09.05.2021
Tváří nového Sigmáka je Pablo González!Tváří nového Sigmáka je Pablo González!
| 07.05.2021
31. kolo: Sigma v neděli přivítá Slavii31. kolo: Sigma v neděli přivítá Slavii
| 07.05.2021OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná