Tipsport.cz

Aktuality

Pomáhejme společně: Kdo ze známých osobností dorazí na Andrův stadion?

Pomáhejme společně: Kdo ze známých osobností dorazí na Andrův stadion?

26.08.2021 / Ostatní

Už 4. září se na Andrově stadionu uskuteční jedinečná sportovní událost s charitativním podtextem. Od 17 hodin proti sobě v exhibičním utkání nastoupí tým REAL TOP Praha a zástupci iniciativy Děti dětem.

Iniciativa Děti dětem dlouhodobě zajišťuje pomoc rodinám, jenž se nachází ve složitých životních situacích. Tentokrát se bude ve spolupráci s SK Sigma Olomouc a REAL TOP Praha snažit udělat maximum pro to, aby rodiny Lucinky, Tomíka, Terezky, Natálky a Mikuláše získaly potřebnou finanční podporu na léčbu onemocnění či nákup zdravotních pomůcek. Přispět můžete i vy! Jak? Přijďte se podívat na fotbalový zápas známých osobností, sportovců a legend našeho klubu. Výtěžek ze vstupného poputuje právě nemocným dětem a jejich rodinám.

Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketportal za symbolickou částku 100 Kč. Pokud si ovšem přejete přispět dětem vyšší částkou, pro tento účel jsme vyčlenili sektory X a Y na Tribuně Jih, kde lze pořídit libovolný počet virtuálních vstupenek při ceně 500 Kč za jeden kus. Tribuna Jih bude jinak během zápasu uzavřena, otevřeny budou pouze Tribuna Západ a Tribuna Karla Brücknera.

A na jaké osobnosti se můžete těšit? V dresu REAL TOP Praha nastoupí například známý šéfkuchař Přemek Forejt, populární herec Jakub Štáfek, ikonický komentátor Jaromír Bosák, bývalí hokejoví hráči z NHL a národního týmu Jiří Tlustý a Ondřej Pavelec, legendy českého i olomouckého fotbalu Marek Heinz, Tomáš Ujfaluši, Pavel Hapal nebo Radoslav Látal. Trenérského kormidla se ujme Vladimír Šmicer, který nebýt zraněný, určitě by předvedl něco ze svého fotbalového umu. Ve hře je i účast hokejové superstar Jakuba Voráčka.

Ani v Týmu Děti dětem není o vynikající fotbalisty nouze. Po boku rekordmana v počtu zápasů za Sigmu Oldřicha Machaly nastoupí třeba David Rozehnal, Michal Ordoš, Aleš Škerle, Michal Kovář nebo Roman Sedláček.

REAL TOP Praha

Vladimír Šmicer (trenér)

Přemek Forejt

Marek Heinz

Tomáš Ujfaluši

Pavel Hapal

Radoslav Látal

Jiří Jarošík

Jakub Štáfek

Tomáš Hunal

Karel Rada

Adam Varadi

Jiří Tlustý

Ondřej Pavelec

Jaromír Bosák

Tým Děti dětem

Leoš Kalvoda (trenér)

Martin Blaha

David Holly

Jakub Beneš

David Rozehnal

Michal Ordoš

Michal Kovář

Aleš Škerle

Ondřej Vicenec

Marek Peksa

Martin Hudec

Roman Sedláček

Jan Janošťák

Jiří Fiala

Petr Mrázek

Oldřich MachalaOLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná