Tipsport.cz

B-tým deklasoval Uničov čtyřmi brankami

26.09.2021 / B tým

Deváté kolo Moravskoslezské fotbalové ligy přineslo utkání Sigmy Olomouc B v nedalekém Uničově.

Fotbalisté béčka nedali uničovskému týmu šanci a už po prvním poločase si vytvořili tří brankový náskok, když se postupně trefili Uriča, Kotouč a Hadaš. Konečné vítězství 4:0 pečetil v 57. minutě Langer.

B-tým je tak v tabulce MSFL aktuálně umístěn na třetí příčce se ziskem 23 bodů. V dalším ligovém kole přivítá béčko Sigmy na domácí půdě Blansko.

SK Uničov – SK Sigma Olomouc B  0:4 (0:3)

Branky: 16. Uriča, 37. Kotouč, 40. Hadaš, 57. Langer.

Rozhodčí: Dudek - Žurovec, Kotala.

ŽK: Straňák, Krč, Ambrozek – Grygar, Slavíček.

Uničov: Kalina – Diblík (58. Šidlík), Straňák, Svoboda, Ambrozek, Komenda, M. Vybíral (55. Kamas), Bača, Krč (76. Dittmer), Můčka, Koutný. Trenér: Dušan Žmolík.

Sigma B: Stoppen – Slavíček, David, Kotouč, M. Galus – Hadaš (66. Grečmal), Langer (86. Bednár), Grygar, Spáčil, F. Uriča (76. Beňa) – Piňa (86. Saňák). Trenér: Augustin Chromý.

B tým porazil Vratimov dvěma góly GaluseB tým porazil Vratimov dvěma góly Galuse
| 23.10.2021
Zasloužené vítězství. B tým zdolal Vrchovinu pěti brankamiZasloužené vítězství. B tým zdolal Vrchovinu pěti brankami
| 17.10.2021
B tým přišel o výhru nad Zlínem v poslední minutě B tým přišel o výhru nad Zlínem v poslední minutě
| 08.10.2021
Čtvrté vítězství v řadě pro B tým. Sigma porazila Blansko 3:0Čtvrté vítězství v řadě pro B tým. Sigma porazila Blansko 3:0
| 03.10.2021
B-tým deklasoval Uničov čtyřmi brankamiB-tým deklasoval Uničov čtyřmi brankami
| 26.09.2021
Spáčil a Šíp zajistili výhru B týmu proti Velkému MeziříčíSpáčil a Šíp zajistili výhru B týmu proti Velkému Meziříčí
| 18.09.2021
Šlágr MSFL pro Sigmu. Béčko vyhrálo v Kroměříži 2:0! Šlágr MSFL pro Sigmu. Béčko vyhrálo v Kroměříži 2:0!
| 11.09.2021
První prohra v sezóně. Béčko nestačilo na RosicePrvní prohra v sezóně. Béčko nestačilo na Rosice
| 08.09.2021
Sedm gólů a povedený výkon. Béčko deklasovalo Frýdek-MístekSedm gólů a povedený výkon. Béčko deklasovalo Frýdek-Místek
| 04.09.2021
Béčko vyhrálo v Hlučíně! Vítězství zajistil UričaBéčko vyhrálo v Hlučíně! Vítězství zajistil Uriča