Tipsport.cz

Aktuality

Sedmnáctka přehrála Slovácko v poměru 3:0

Sedmnáctka přehrála Slovácko v poměru 3:0

27.08.2021 / Ostatní

SK Sigma Olomouc U17 v dnešním utkání porazila Slovácko 3:0. Hanáci si již po první půli zajistili dvougólové vedení díky dvěma brankám Nguyena. Konečné skóre 3:0 stanovil v 68. minutě Stryk.

„Po prohře v minulém utkání byl úkol pro dnešní zápas jasný. Zkvalitnit své individuální výkony, povýšit týmový výkon a zlepšit obrannou a útočnou fázi. Jsme rádi, že se všechny tyto úkoly podařilo splnit, a to mělo za výsledek zasloužené vítězství proti herně velmi dobrému Slovácku. Zejména v prvním poločase byl k vidění oboustranně velmi dobrý kombinační fotbal ve vysokém tempu a se spoustou šancí. Oba týmy několikrát podrželi brankáři nebo brankové konstrukce. My měli šancí o něco více a podařilo se nám dostat do poločasového dvoubrankového vedení. V tom druhém jsme pokračovali v aktivním výkonu a odměnou byla třetí branka a poslední branka v utkání, které jsme zkušeně dohráli do vítězného konce. Jsme rádi za zlepšený výkon, nulu v obraně a domácí vítězství,“ uvedl trenér U17 Jan Krajčovič.

SK Sigma Olomouc U17 – 1. FC Slovácko U17 3:0 (2:0)

Branky: 33. a 40. Nguyen, 68. Stryk.

Sestava: Mazur – Petráš (78. Novotný), Šembera, Pavlíček, Stryk (69. Táborský) - Nguyen, Řezníček, Jalovičor - Foukal (61. Páleník), Mokrovics (69. Proniuk), Uriča (78. Chudoba). Trenér: Jan Krajčovič.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná