Tipsport.cz

Béčko porazilo rezervu Slovácka

30.01.2021 / B tým

B-tým má za sebou další přípravné utkání, ze kterého vyšel znovu vítězně. Tentokrát si poradil s rezervou Slovácka. To naše béčko porazilo 3:0 díky vlastní brance a dvěma brankám venezuelského záložníka José Ricarda Muicy.

Béčko předvedlo proti Slovácku výkon se solidními parametry. Od začátku hrálo velmi konsolidovaně a soupeře především v prvním poločase nepouštělo do šancí. Naopak dokázalo využít chyb soupeře a své gólové příležitosti proměnit. Vše odstartoval ve 12. minutě aktivní José Ricardo Muica. Ten vypíchl balon obránci Slovácka a řítil se na brankáře soupeře. Toho v obležení obránců pohotově prostřelil – 1:0 pro Sigmu.

Kvalitní výkonem se na hrotu útoku prezentoval také Jan Fiala. Jeho snaha byla odměněna ve 22. minutě, když si jeho přihrávku do malého vápna srazil obránce Slovácka. Sigma tak šla do šaten s dvoubrankovým vedením.

Třetí branku Hanáků obstaral agilní Ricardo Muica. Ten se v 51. minutě šikovně proháčkoval mezi obránci a technickou střelou na hraně vápna obstřelil brankáře Slovácka.

Ve zbytku utkání si obě mužstva vytvořila ještě několik šancí, všechny ale zůstaly nevyužité. Sigma B zvítězila nad Slováckem B 3:0.

Jak zhodnotil utkání trenér Augustin Chromý? „Po 14 dnech jsme odehráli ostré utkání. V prvních minutách bylo vidět, že utkání má jiné tempo než tréninkové zápasy, které hráváme. Po 15 minutách jsme se s vyšším tempem srovnali. Fotbalovost Muicy a Fialy v ofenzivě poté začala na soupeře platit. Kluci si zahráli s chutí. V druhém poločase mi ale vadilo, že jsme začali až moc vymýšlet a řešit situace ležérně. Mohli jsme vícekrát skórovat, ale také inkasovat. Šance soupeře vyplývaly z naší lehkovážnosti pod vědomím pohodlného vedení. Koncentraci po celou dobu utkání musíme zlepšit a hrát pořád na sto procent.“

SK Sigma Olomouc B – 1. FC Slovácko B 3:0 (2:0)

Branky: 12. a 51. Muica, 22. vlastní Janík.

Sestava: Trefil (46. Stoppen) – Slavíček, Kotouč, Bednár, Diblík – Hapal O., Muica, Grygar, Sampredo, Galus M. (46. Hausknecht) – Fiala (70. Nováček). Trenér: Augustin Chromý.

Sestřih

B tým o víkendu rozehraje MSFL. Příprava byla dobrá, míní ChromýB tým o víkendu rozehraje MSFL. Příprava byla dobrá, míní Chromý
| 28.07.2021
Třetí výhra v řadě. B-tým v přípravě porazil ÚstíTřetí výhra v řadě. B-tým v přípravě porazil Ústí
| 24.07.2021
Béčko porazilo v přípravě Opavu BBéčko porazilo v přípravě Opavu B
| 20.07.2021
Přátelské utkání B-týmu s Hradcem zrušenoPřátelské utkání B-týmu s Hradcem zrušeno
| 15.07.2021
B-tým v přípravě porazil OtrokoviceB-tým v přípravě porazil Otrokovice
| 13.07.2021
V prvním přípravném utkání B-tým remizoval se Zbrojovkou BrnoV prvním přípravném utkání B-tým remizoval se Zbrojovkou Brno
| 10.07.2021
B-tým má za sebou první den letní přípravyB-tým má za sebou první den letní přípravy
| 05.07.2021
B-tým zakončil sezónu utkáním v ŠumperkuB-tým zakončil sezónu utkáním v Šumperku
| 16.06.2021
Přátelský zápas: Béčko si poradilo s UničovemPřátelský zápas: Béčko si poradilo s Uničovem
| 12.06.2021
Přátelský zápas: Béčko remizovalo v Ústí nad OrlicíPřátelský zápas: Béčko remizovalo v Ústí nad Orlicí