Aktuality

B-tým v neděli opět doma. Síly změří s Třincem

B-tým v neděli opět doma. Síly změří s Třincem

02.09.2022 / B tým

Po těžké prohře 0:4 na hřišti lídra Fortuna:Národní ligy Líšně mají před sebou fotbalisté rezervního týmu Sigmy v neděli domácí zápas. Na Andrově stadionu budou hostit mužstvo Třince. Utkání začne v 10:15.

Zatímco béčko Sigmy ve středu prohrálo 0:4 v Líšni, Třinec v domácím prostředí zdolal stejným poměrem Vlašim. „Nemůžeme si dovolit nic podcenit, v defenzivě se musíme vrátit k poctivosti z předešlých zápasů. Dohrávání některých situací v Líšni nebylo na dostatečné úrovni. V tom budu apelovat na hráče, aby se se zkoncentrovali,“ varuje před nedělním utkáním Augustin Chromý.

Potřetí v řadě se B-tým Sigmy střetne v domácím prostředí s týmem ze Slezska. Po Opavě (výhra 1:0) a Karviné (výhra 3:2) tentokrát čeká výběr trenéra Chromého Třinec. „Jedná se o trochu jiné mužstvo, než jak se prezentoval v posledních letech, kdy se spíše zachraňoval ve druhé lize. Mohlo by to vést k tomu, že bychom mohli soupeře podcenit s tím, že nejde o tak silného soupeře jako třeba Líšeň nebo Karviná. Třinec však již letos udělal deset bodů, v posledních utkáních mu to hodně střílí. Mužstvo poněkud zkonsolidovali,“ pokračuje Chromý.

Slezané ve vloženém středečním kole porazili vysoko Vlašim. Na svém hřišti jí nadělili čtyři branky. Třinec doposud těží zejména z domácího prostředí. V kádru soupeře působí i odchovanci Sigmy Olomouc Jakub Habusta a Matěj Hýbl. „Kuba je členem našeho silného ročníku 1993, který byl velice úspěšný v dorostenecké kategorii, a se kterým jsme i vyhráli MSFL. Hýbl je o ročník mladší, ale i on byl členem našich úspěšných týmů,“ zavzpomínal na své bývalé svěřence, nynější hráče Třince, Augustin Chromý

Utkání Sigma B - Třinec začne na Andrově stadionu v neděli 4. září v 10:15. Řídit jej bude Filip Kotala, kterému budou asistovat Radim Dresler a Jakub Mojžíš.

Vstupenky na zápas mezi Sigmou B a Třincem jsou již v předprodeji. Pořídit je lze online přes společnost Ticketportal. (Odkaz ZDE), případně na některé z kamenných poboček společnosti. (seznam poboček ZDE).

Utkání můžete sledovat přes web sporttotal.cz. Odkaz na utkání ZDE.

Vsadit si můžete u sázkové kanceláře Tipsport, která je generálním partnerem Sigmy Olomouc. Kurzovou nabídku naleznete ZDE.

 
B tým - další aktuality:

Sezóna B-týmu: Historicky nejlepší umístění a bodový rekordSezóna B-týmu: Historicky nejlepší umístění a bodový rekord
| 01.06.2023
Chromý: Splnili jsme naše cíle. Těšily jej skalpy pražských SChromý: Splnili jsme naše cíle. Těšily jej skalpy pražských S
| 28.05.2023
B-tým zdolal rezervu Sparty podruhé v sezoně! Tentokrát 2:0B-tým zdolal rezervu Sparty podruhé v sezoně! Tentokrát 2:0
| 28.05.2023
B-tým se pod Žižkovskou věží střetne s rezervou SpartyB-tým se pod Žižkovskou věží střetne s rezervou Sparty
| 27.05.2023
Chromý: Výsledek 0:3 je pro nás docela krutý. Pochválil AmasihoChromý: Výsledek 0:3 je pro nás docela krutý. Pochválil Amasiho
| 24.05.2023
Béčko nestačilo na Táborsko. Podlehlo mu 0:3Béčko nestačilo na Táborsko. Podlehlo mu 0:3
| 24.05.2023
Béčko ve středu vyzve na Andrově stadionu TáborskoBéčko ve středu vyzve na Andrově stadionu Táborsko
| 23.05.2023
Béčko prohrálo s Vyškovem 0:2. Rozhodly góly v úvodu zápasuBéčko prohrálo s Vyškovem 0:2. Rozhodly góly v úvodu zápasu
| 20.05.2023
Béčko Sigmy se v sobotu v Drnovicích utká s VyškovemBéčko Sigmy se v sobotu v Drnovicích utká s Vyškovem
| 19.05.2023
Remíza odpovídá dění na hřišti, řekl Chromý po utkání s ChrudimíRemíza odpovídá dění na hřišti, řekl Chromý po utkání s Chrudimí
| 14.05.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná