Aktuality

Béčko v pátek čeká další zápas F:NL. Hrát bude v Jihlavě

Béčko v pátek čeká další zápas F:NL. Hrát bude v Jihlavě

04.08.2022 / B tým

Zápas druhého kola Fortuna:Národní ligy před sebou mají fotbalisté rezervního týmu Sigmy Olomouc. V pátek odpoledne je čeká výjezd na Vysočinu, kde změří síly s Jihlavou.

Úvodní utkání sezony B-týmu Sigmy vyšel. V souboji dvou rezerv porazili béčko Sparty 1:0 po gólu Patrika Slaměny. Nyní stojí před celkem trenéra Chromého duel proti ambiciózní Vysočině Jihlava.

Po sestupu z roku 2018 se Vysočina letos již 5. sezonu snaží o návrat do první ligy. V loňském ročníku zůstala poměrně daleko tomuto cíli, když ve Fortuna:Národní lize obsadila až 7. místo. „Jihlava patří mezi aspiranty na postup, což sami avizovali na předsezonních tiskovkách a při debatách s fanoušky. Je to logické. První ligu ještě nedávno  hráli, takže je u nich patrná tendence se do ní vrátit,“ uvedl na adresu soupeře trenér Augustin Chromý.

Celek z Vysočiny v úvodním kole F:NL zvítězil 2:0 na půdě silné Vlašimi po dvou gólech Selnara. „Když jsem připravoval videosestřih z tohoto zápasu, bylo z něj jasně patrné že Jihlava zvládla zápas v naprostém klidu. Mohli nastřílet i více branek. V domácím prostředí budou hodně silní, zejména ve fyzické převaze,“ hodnotil Jihlavu Chromý.

„Jihlava má určitě zkušenější mužstvo, než měla před týdnem Sparta. Je jasné, že její hráči mají více zkušeností, než my,“ tuší Chromý, že jeho tým nečeká v pátek nic jednoduchého.

Zápas mezi Vysočinou Jihlava a Sigmou Olomouc B se odehraje v pátek 5. srpna od 18:00 na Stadionu v Jiráskově ulici. Hlavním rozhodčím bude Stanislav Volek, jeho asistenty pak Jan Hurych a Lukáš Lakomý.

Na zápas si můžete vsadit u generálního partnera Sigmy Olomouc, kterým je sázková kancelář Tipsport. Kurzy na utkání naleznete ZDE.
B tým - další aktuality:

B-tým se v pátek před televizními kamerami představí v PříbramiB-tým se v pátek před televizními kamerami představí v Příbrami
| 29.09.2022
B-tým v přípravě těsně podlehl ŽiliněB-tým v přípravě těsně podlehl Žilině
| 23.09.2022
B-tým v pátek prověří slovenská ŽilinaB-tým v pátek prověří slovenská Žilina
| 22.09.2022
Při zakončení jsem si vzpomněl na Pavla Zifčáka, řekl Šíp po DuklePři zakončení jsem si vzpomněl na Pavla Zifčáka, řekl Šíp po Dukle
| 19.09.2022
Chromý: Škoda, že jsme vedení neudrželi. Hrát proti deseti je ošidnéChromý: Škoda, že jsme vedení neudrželi. Hrát proti deseti je ošidné
| 18.09.2022
Béčko doma drží neporazitelnost. S Duklou remizovalo 2:2Béčko doma drží neporazitelnost. S Duklou remizovalo 2:2
| 18.09.2022
Béčko bude v neděli na Andrově stadionu čelit Dukle PrahaBéčko bude v neděli na Andrově stadionu čelit Dukle Praha
| 16.09.2022
Předprodej na nedělní zápas béčka proti Dukle odstartovalPředprodej na nedělní zápas béčka proti Dukle odstartoval
| 14.09.2022
Béčko padlo ve Varnsdorfu nejtěsnějším možným rozdílemBéčko padlo ve Varnsdorfu nejtěsnějším možným rozdílem
| 11.09.2022
Béčko v neděli vyrazí do VarnsdorfuBéčko v neděli vyrazí do Varnsdorfu
| 09.09.2022

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná