Aktuality

Druhý ročník Sigmund Cupu ovládne řepčínský areál

Druhý ročník Sigmund Cupu ovládne řepčínský areál

08.06.2022 / Ostatní

Druhý ročník turnaje přípravek Sigmund Cup se odehraje v sobotu 11. června ve sportovním areálu Sigmy v Řepčíně. Startuje se v 9.00. Součástí bohatého programu je také charitativní utkání osobností nebo ukázky vojenské a záchranářské techniky.

Sigmund Cup je největší turnaj organizovaný Sigmou Olomouc a určen je pro týmy přípravek U10. Kromě domácího mužstva se zúčastní také hráči Zbrojovky Brno, Sparty Brno, Zlína, Opavy, Slovácka, Uničova, Přerova, Hranic, Jeseníku či Kroměříže.

Během turnaje bude prostor i na bohatý doprovodný program, který zajistí olomoucká posádka Armády České republiky či Zdravotnická záchranná služba. 

Kromě turnajového finále bude lákadlem i charitativní utkání týmu osobností dobročinné organizace DĚTI DĚTEM, do jehož výběru patří namátkou člen A-týmu Sigmy Olomouc Jakub Matoušek, bývalé reprezentační a sigmácké opory David Rozehnal či Martin Blaha, předseda spolku SK OLOMOUC SIGMA MŽ Jakub Beneš či hokejista Marek Peksa, proti trenérům a členům realizačních týmů zúčastněných družstev.

Účast už potvrdili další současní či bývalí hráči Sigmy jako Tomáš Janotka, Jáchym Šíp, David Kobylík, Michal Ordoš nebo Aleš Škerle.

Veškerý výtěžek ze startovného a celý obnos případně vybraný během turnaj bude věnován Berunce Mičkové, která trpí atypickým Rettovým syndromem, což je genetické onemocnění, které s sebou nese mnoho komplikací a zasahuje všechny oblasti - fyzickou, duševní, psychickou i senzorickou.

Více informací o Berunce a způsobu, jakým pomoci, naleznete v odkazu:

https://deti-detem.com/.../2-akce-pomoc/229-barunka-mickova

Přijďte se podívat v sobotu 11. června do Řepčína na fotbalové naděje a zároveň podpořit dobrou věc!


sigmund-cup-3.jpg
sigmund-cup-5.jpg
sigmund-cup-8.jpg
sigmund-cup-11.jpg
sigmund-cup-48.jpg
sigmund-cup-53.jpg
sigmund-cup-54.jpg
sigmund-cup-62.jpg

Další aktuality
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná