Aktuality

SK Kvítkovice dalším soupeřem béčka Sigmy v přípravě

SK Kvítkovice dalším soupeřem béčka Sigmy v přípravě

12.07.2022 / B tým

Po víkendových duelech s Pardubicemi a Zlínem čeká fotbalisty B-týmu Sigmy Olomouc ve středu další přípravný zápas. Jejich soupeřem budou tentokrát hráči SK Kvítkovice, jak se od pondělí nově jmenuje bývalý tým FC Viktoria Otrokovice, s nimiž se potkávali v loňském ročníku Moravskoslezské fotbalové ligy.

Tým trenéra Chromého se v sobotu rozešel smírně s prvoligovými Pardubicemi 2:2. Ve druhém utkání toho dne pak porazil rezervu Zlína 3:1. „Proti Pardubicím nastoupila „starší sestava“, druhý zápas jsme nasadili mladší hráče. Kádr jsme nyní trochu zúžili, uzavřený ale zdaleka není. Ve středu nás čeká další zápas, v němž budeme znovu zkoušet hráče,“ řekl Augustin Chromý před středečním duelem.

V něm jeho výběr čeká tým Kvítkovic. „Máme plán, že v utkání prostřídáme zhruba osmnáct hráčů. Sestavu zkombinujeme tak, abychom si vyzkoušeli různé varianty. Chci vypárovat hráče podle toho, zda spolu hráli v sobotu, či nikoliv,“ uvedl trenér.

„Jako příklad dám složení stoperské dvojice ze soboty. Proti Pardubicím jsem viděl, jak spolu dokázali zahrát Michal Vepřek s Adamem Bednárem, zatímco Honzu Davida jsem k dispozici neměl, protože odcestoval s áčkem do Gliwic. Takže ve středu nastoupí Honza s Michalem Vepřekem, je ale možné, že po šedesáti minutách stopery ještě nějak protočíme,“ naznačil část plánů pro středeční zápas Chromý.

Celek Kvítkovic nebude pro B-tým žádnou neznámou. Ještě v loňském ročníku se oba týmy potkávaly v MSFL. Oba zápasy skončily vysokou výhrou Sigmy, která zvítězila 4:0 doma v Olomouci a 5:0 v Otrokovicích. Zápas začne v 10:30.


img-8032.jpg

B tým - další aktuality:

B-tým se v pátek před televizními kamerami představí v PříbramiB-tým se v pátek před televizními kamerami představí v Příbrami
| 29.09.2022
B-tým v přípravě těsně podlehl ŽiliněB-tým v přípravě těsně podlehl Žilině
| 23.09.2022
B-tým v pátek prověří slovenská ŽilinaB-tým v pátek prověří slovenská Žilina
| 22.09.2022
Při zakončení jsem si vzpomněl na Pavla Zifčáka, řekl Šíp po DuklePři zakončení jsem si vzpomněl na Pavla Zifčáka, řekl Šíp po Dukle
| 19.09.2022
Chromý: Škoda, že jsme vedení neudrželi. Hrát proti deseti je ošidnéChromý: Škoda, že jsme vedení neudrželi. Hrát proti deseti je ošidné
| 18.09.2022
Béčko doma drží neporazitelnost. S Duklou remizovalo 2:2Béčko doma drží neporazitelnost. S Duklou remizovalo 2:2
| 18.09.2022
Béčko bude v neděli na Andrově stadionu čelit Dukle PrahaBéčko bude v neděli na Andrově stadionu čelit Dukle Praha
| 16.09.2022
Předprodej na nedělní zápas béčka proti Dukle odstartovalPředprodej na nedělní zápas béčka proti Dukle odstartoval
| 14.09.2022
Béčko padlo ve Varnsdorfu nejtěsnějším možným rozdílemBéčko padlo ve Varnsdorfu nejtěsnějším možným rozdílem
| 11.09.2022
Béčko v neděli vyrazí do VarnsdorfuBéčko v neděli vyrazí do Varnsdorfu
| 09.09.2022

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná