Aktuality

Sedmnáctka porazila Mladou Boleslav a vede dorosteneckou ligu

Sedmnáctka porazila Mladou Boleslav a vede dorosteneckou ligu

16.04.2022 / Ostatní

Fotbalisté Sigmy do 19 let remizovali ve 21. kolo dorostenecké ligy s Mladou Boleslaví 0:0. Alespoň jednu branku vstřelila sedmnáctka, která díky tomu zvítězila nejtěsnějším možným rozdílem. 

Devatenáctka nezvítězila již ve čtvrtém utkání v řadě. S Mladou Boleslaví se v sobotu rozešla smírně. Čtyřicítka diváků v Řepčíně branku neviděla. Svěřenci trenéra Tomáše Jantoky neskórovali, stejně jako před čtrnácti dny, kdy remizovali s pražskou Spartou. V tabulce dorostenecké ligy jsou na desátém místě.

"Nehodnotí se to lehce, protože jsme doma ztratili. Myslím, že celkově to bylo důrazné a bojovné utkání. Oba týmy hrály hodně živelně. Škoda , že jsme se nedokázali prosadit," uvedl trenér Tomáš Janotka. 

"Měli jsme k vítězství blíž a vytvořili si víc brankových příležitostí, ale provázela nás ale zbrklost a nepřesnost v zakončení nebo ve vylepšení pozice. Bohužel góly dělají zápasy a nám se nepodařilo vítěznou branku vstřelit. Cením si aspoň toho, že tým spolehlivě bránil a až na výjimky jsme byli v obraně bezchybní," doplnil Janotka.

SK Sigma Olomouc U19 – FK Mladá Boleslav U19 0:0
Rozhodčí: Cieslar – Ehrenberger, Macrineanu. ŽK: Nízký – Strnad, Gregor.
Sigma Olomouc: Bílý – Saňák, Coufal, Michl (89. Vítek), Dohnálek, Nízký, Fabiánek, Vyhlídal, Studený (61. Koláček), Stryk (81. Smolka), Mikulenka. Trenér: Tomáš Janotka.
Mladá Boleslav: Valín – König, Novák, Brejcha, Hrubý, Malý, Strnad (55. Gregor), Vostřel, Hradec (63. Novák), Kaulfus, Král. Trenér: Marek Maňas.

To sedmnáctka pokračuje ve výborných jarních výkonech. Mladou Boleslav srazil gól Adama Uriči z 10. minuty. Další příležitosti zůstaly nevyužity a po další výhře je tak náskok týmu Jana Krajčoviče v čele dorostenecké ligy pětibodový. Druhá Slavia však má dva zápasy k dobru. 

"Boleslav šest zápasů v řadě neprohrála. Čekali jsme náročného soupeře s dobrou organizací hry, což se i potvrdilo. Opticky jsme měli zápas pod kontrolou, víc jsme drželi míč a soupeře nepustili do vyloženější šance. Přesto jsme drželi výsledek jen na 1:0 a člověk má občas strach, zda nějaká brejková nebo standardní situace nebo brejk neskončí gólem," řekl trenér sedmnáctky Jan Krajčovič.

"Obrana ale zápas zvládla s nulou a pracovali jsme v defenzivě dobře. S útočnou fází to bylo horší. Sice jsme drželi míč, ale nedokázali jsme si vytvořit tolik brankových příležitostí, abychom soupeři odskočili a zápas dohráli ve větším klidu. Tam nám to dnes trochu vázlo. I výhra 1:0 se ale počítá," doplnil kouč.

SK Sigma Olomouc U17 – FK Mladá Boleslav U17 1:0 (1:0)
Branka: 10. Uriča
Rozhodčí: Ehrenberger - Cieslar, Macrineanu.. ŽK: Nízký – Strnad, Gregor.
Sigma Olomouc: Král - Šembera, Petráš, Řezníček (62. Páleník), Nguyen, Vaculík (90.+1 Holec), Pavlíček, Riedl (90.+1 Foukal), Uriča (79. Judas), Chudoba, Jalovičor (62. Michalik). Trenér: Jan Krajčovič.
Mladá Boleslav: Zaplatílek - Havlas (75. Pastyřík), Straka, Kavan (60. Hájek), Lener (60. Černý), Naďo, Pavlíček, Trajkovski, Kolář, Výda, Bobek. Trenér: Martin Mrvík.


u19-boleslav1.jpg
u19-boleslav2.jpg
u19-boleslav2-2.jpg
u19-boleslav2-3.jpg
u19-boleslav2-4.jpg
u19-boleslav2-5.jpg
u19-boleslav2-6.jpg
u19-boleslav2-7.jpg
u19-boleslav2-8.jpg
u19-boleslav2-9.jpg
u19-boleslav2-10.jpg
u19-boleslav2-11.jpg
u19-boleslav2-12.jpg
u19-boleslav2-13.jpg
u19-boleslav2-14.jpg
u19-boleslav2-15.jpg
u19-boleslav2-17.jpg
u19-boleslav2-18.jpg

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná
rulet slot siteleri