Aktuality

Béčko bude v neděli na Andrově stadionu čelit Dukle Praha

Béčko bude v neděli na Andrově stadionu čelit Dukle Praha

16.09.2022 / B tým

Poslední zápas před zářijovou reprezentační přestávkou čeká sigmácký B-tým. V neděli doma přivítá od 10:15 na Andrově stadionu pražskou Duklu.

Na výborné pozici je po osmi odehraných kolech rezervní tým Sigmy Olomouc. Nováček druhé ligy půjde do posledního zápasu před reprezentační přestávkou ze třetí příčky. V minulém kole tým Augustina Chromého těsně nestačil na Varnsdorf, jemuž podlehl 0:1.

Nyní prověří mladý kádr béčka tým slavné Dukly. Ta pod vedením zkušeného Petra Rady nevstoupila do sezony ideálně. Z úvodních tří zápasů nevytěžili Pražané ani bod, navíc nevstřelili gól.

„Čeká nás nejen těžký, ale z historické pozice klubu i atraktivní soupeř s velezkušeným trenérem Radou. Na začátku sezony Dukla docela nešťastně prohrála s Líšní. Zápas jsem viděl. Jeho velkou část Dukla tlačila Líšeň a inkasovala až v závěru,“ řekl před utkáním trenér Augustin Chromý.

Na konci srpna však Pražané porazili rezervu Slavie a od té doby se Radova družina začala zvedat. Aktuálně patří jí 10. příčka. „Projevila se zkušenost trenéra Rady. Postupně zlepšují a v posledních utkáních začali sbírat body. Už je to trochu jiná Dukla, než v úvodu sezony,“ je si vědom síly soupeře trenér B-týmu.

Dukla se může opřít o dvojici hráčů, kteří ve svém fotbalovém životopise mají i roky působení v Olomouci. „Ve svém středu mají několik velice kvalitních hráčů. Pro nás je určitě zajímavá dvojice Moulis – Buchvaldek,“ zmínil trenér Chromý dva hráče, kteří v minulosti působili v Sigmě. „Buchvaldka znám. Je to náš odchovanec a chvíli jsem jej i trénoval. Očekávám, že oba dostanou v neděli příležitost si znovu zahrát na Andrově stadionu,“ zakončil Chromý.

Utkání B-týmu proti Dukle Praha začne na Andrově stadionu v neděli 18. září od 10:15. Přímý přenos bude možné sledovat na webu sporttotal.cz ZDE. 

Předprodej na zápas již odstartoval. Vstupenky je možné zakoupit přes síť Ticketportal na tomto odkazu.

Na duel béčka s Duklou si můžete vsadit u sázkové kanceláře Tipsport, generálního partnera Sigmy Olomouc. Kurzovou nabídku naleznete ZDE.
B tým - další aktuality:

Sezona pro nás nebyla vůbec lehká, hodnotí Augustin Chromý Sezona pro nás nebyla vůbec lehká, hodnotí Augustin Chromý
| 05.06.2023
Sezóna B-týmu: Historicky nejlepší umístění a bodový rekordSezóna B-týmu: Historicky nejlepší umístění a bodový rekord
| 01.06.2023
Chromý: Splnili jsme naše cíle. Těšily jej skalpy pražských SChromý: Splnili jsme naše cíle. Těšily jej skalpy pražských S
| 28.05.2023
B-tým zdolal rezervu Sparty podruhé v sezoně! Tentokrát 2:0B-tým zdolal rezervu Sparty podruhé v sezoně! Tentokrát 2:0
| 28.05.2023
B-tým se pod Žižkovskou věží střetne s rezervou SpartyB-tým se pod Žižkovskou věží střetne s rezervou Sparty
| 27.05.2023
Chromý: Výsledek 0:3 je pro nás docela krutý. Pochválil AmasihoChromý: Výsledek 0:3 je pro nás docela krutý. Pochválil Amasiho
| 24.05.2023
Béčko nestačilo na Táborsko. Podlehlo mu 0:3Béčko nestačilo na Táborsko. Podlehlo mu 0:3
| 24.05.2023
Béčko ve středu vyzve na Andrově stadionu TáborskoBéčko ve středu vyzve na Andrově stadionu Táborsko
| 23.05.2023
Béčko prohrálo s Vyškovem 0:2. Rozhodly góly v úvodu zápasuBéčko prohrálo s Vyškovem 0:2. Rozhodly góly v úvodu zápasu
| 20.05.2023
Béčko Sigmy se v sobotu v Drnovicích utká s VyškovemBéčko Sigmy se v sobotu v Drnovicích utká s Vyškovem
| 19.05.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná
rulet slot siteleri