Aktuality

Béčko bude v neděli na Andrově stadionu čelit Dukle Praha

Béčko bude v neděli na Andrově stadionu čelit Dukle Praha

16.09.2022 / B tým

Poslední zápas před zářijovou reprezentační přestávkou čeká sigmácký B-tým. V neděli doma přivítá od 10:15 na Andrově stadionu pražskou Duklu.

Na výborné pozici je po osmi odehraných kolech rezervní tým Sigmy Olomouc. Nováček druhé ligy půjde do posledního zápasu před reprezentační přestávkou ze třetí příčky. V minulém kole tým Augustina Chromého těsně nestačil na Varnsdorf, jemuž podlehl 0:1.

Nyní prověří mladý kádr béčka tým slavné Dukly. Ta pod vedením zkušeného Petra Rady nevstoupila do sezony ideálně. Z úvodních tří zápasů nevytěžili Pražané ani bod, navíc nevstřelili gól.

„Čeká nás nejen těžký, ale z historické pozice klubu i atraktivní soupeř s velezkušeným trenérem Radou. Na začátku sezony Dukla docela nešťastně prohrála s Líšní. Zápas jsem viděl. Jeho velkou část Dukla tlačila Líšeň a inkasovala až v závěru,“ řekl před utkáním trenér Augustin Chromý.

Na konci srpna však Pražané porazili rezervu Slavie a od té doby se Radova družina začala zvedat. Aktuálně patří jí 10. příčka. „Projevila se zkušenost trenéra Rady. Postupně zlepšují a v posledních utkáních začali sbírat body. Už je to trochu jiná Dukla, než v úvodu sezony,“ je si vědom síly soupeře trenér B-týmu.

Dukla se může opřít o dvojici hráčů, kteří ve svém fotbalovém životopise mají i roky působení v Olomouci. „Ve svém středu mají několik velice kvalitních hráčů. Pro nás je určitě zajímavá dvojice Moulis – Buchvaldek,“ zmínil trenér Chromý dva hráče, kteří v minulosti působili v Sigmě. „Buchvaldka znám. Je to náš odchovanec a chvíli jsem jej i trénoval. Očekávám, že oba dostanou v neděli příležitost si znovu zahrát na Andrově stadionu,“ zakončil Chromý.

Utkání B-týmu proti Dukle Praha začne na Andrově stadionu v neděli 18. září od 10:15. Přímý přenos bude možné sledovat na webu sporttotal.cz ZDE. 

Předprodej na zápas již odstartoval. Vstupenky je možné zakoupit přes síť Ticketportal na tomto odkazu.

Na duel béčka s Duklou si můžete vsadit u sázkové kanceláře Tipsport, generálního partnera Sigmy Olomouc. Kurzovou nabídku naleznete ZDE.
B tým - další aktuality:

B-tým ve druhé lize: Vydařený start a přechod hráčů do áčkaB-tým ve druhé lize: Vydařený start a přechod hráčů do áčka
| 15.11.2022
Béčko těsně podlehlo JihlavěBéčko těsně podlehlo Jihlavě
| 11.11.2022
Béčko se s podzimem rozloučí v pátek doma proti JihlavěBéčko se s podzimem rozloučí v pátek doma proti Jihlavě
| 10.11.2022
Odstartoval předprodej na páteční zápas béčkaOdstartoval předprodej na páteční zápas béčka
| 07.11.2022
B-tým venku padl. S Táborskem prohrál 0:2B-tým venku padl. S Táborskem prohrál 0:2
| 06.11.2022
Béčko čeká výjezd na jih Čech. Hrát bude proti TáborskuBéčko čeká výjezd na jih Čech. Hrát bude proti Táborsku
| 05.11.2022
Béčko dvakrát srovnalo. S Vyškovem remizovalo 2:2Béčko dvakrát srovnalo. S Vyškovem remizovalo 2:2
| 28.10.2022
B-tým v pátek doma na Andrově stadionu změří síly s VyškovemB-tým v pátek doma na Andrově stadionu změří síly s Vyškovem
| 27.10.2022
Béčko uhrálo v Chrudimi bezbrankovou remízuBéčko uhrálo v Chrudimi bezbrankovou remízu
| 22.10.2022
B-tým má před sebou těžké utkání v ChrudimiB-tým má před sebou těžké utkání v Chrudimi
| 21.10.2022

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná