Aktuality

Manažer Minář o sezoně, Hubníkovi s Vepřekem, Daňkovi i přestupech

Manažer Minář o sezoně, Hubníkovi s Vepřekem, Daňkovi i přestupech

20.05.2022 / A tým

Sportovní manažer Ladislav Minář zhodnotil v rozhovoru pro klubovou televizi uplynulou sezonu a vyjádřil se také k tématům, která zajímají fanoušky Sigmy v letním období nejvíce. Ve videu se dozvíte, jak se v současnosti má situace se smlouvami Michala Vepřeka a Romana Hubníka, jak to vypadá s transferem Kryštofa Daňka, o němž spekulují média i s dalším pohybem v kádru Sigmy.

„Myslím, že se sezonou můžeme být spokojení tak napůl,“ zhodnotil ve videu Minář ročník 2021/22.

V první lize tým skončil v prostřední skupině a po těsné porážce s Mladou Boleslaví ve finále play-off obsadil konečné 8. místo, což je drobné vylepšení oproti předchozím sezonám. Na druhé straně se nelze ubránit dojmu, že mužstvo mělo na to skončit do 6. místa a projít do skupiny o titul.

„Podařilo se nám splnit cíl, abychom skončili lépe, než v minulé sezoně. Ohledně šestého místa nám chyběl kousek. Možná se od nás odklonilo štěstí, nebo to bylo neumění v podobě kopání penalt. Sportovně je třeba říct, že naše výkonnost byla kolísavá a ve vlnách,“ uvedl Minář.

„Úvod soutěže se nám podařil, vše bylo sluncem zalité. Pak jsme ale neuměli dotáhnout utkání do konce, bylo tam dost remíz a byli jsme neproduktivní. Všechna mužstvo ve středu tabulky měla výkony nevyrovnané, tudíž je třeba sportovně uznat, že Hradec, který je měl vyrovnanější, skončil šestý oprávněně,“ doplnil sportovní manažer.

Jedním z velkých momentů jara byla porážka na penalty v domácím čtvrtfinále MOL Cupu proti Slovácku, které nakonec cennou trofej vybojovalo po výhře ve finále se Spartou.

„To je pro mě asi největší zklamání, dodneška mě to mrzí. Cítil jsem, že jsme mohli být blízko většímu úspěchu. Bohužel nás poněkolikáté v sezoně zradily penalty, které byly naší největší slabinou v celé sezoně. Jsem přesvědčený, že kdybychom to zvládli, mohli jsme být ve finále se Spartou my,“ uvedl Minář, kterému dělá v závěru soutěžního ročníku alespoň B-tým, který je blízko postupu do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

„Myslím, že jsme blízko tomu, abychom tento cíl naplnili,“ řekl Minář.

Odpovědi na další otázky najdete ve videu.
A tým - další aktuality:

Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?
| 24.03.2023
Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!
| 20.03.2023
Výborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad BoleslavíVýborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad Boleslaví
| 18.03.2023
Konečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný MacíkKonečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný Macík
| 18.03.2023
Sigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasůSigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasů
| 18.03.2023
Dorostenci Sigmy si poradili s Českými BudějovicemiDorostenci Sigmy si poradili s Českými Budějovicemi
| 17.03.2023
Sigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestkuSigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestku
| 17.03.2023
Jiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otcůJiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otců
| 17.03.2023
Vodháněl: Boleslav je nebezpečná. Doma ale chceme tři bodyVodháněl: Boleslav je nebezpečná. Doma ale chceme tři body
| 17.03.2023
Mojmír Chytil se umístil v anketě Fotbalista rokuMojmír Chytil se umístil v anketě Fotbalista roku
| 16.03.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná