Aktuality

Manažer Minář o sezoně, Hubníkovi s Vepřekem, Daňkovi i přestupech

Manažer Minář o sezoně, Hubníkovi s Vepřekem, Daňkovi i přestupech

20.05.2022 / A tým

Sportovní manažer Ladislav Minář zhodnotil v rozhovoru pro klubovou televizi uplynulou sezonu a vyjádřil se také k tématům, která zajímají fanoušky Sigmy v letním období nejvíce. Ve videu se dozvíte, jak se v současnosti má situace se smlouvami Michala Vepřeka a Romana Hubníka, jak to vypadá s transferem Kryštofa Daňka, o němž spekulují média i s dalším pohybem v kádru Sigmy.

„Myslím, že se sezonou můžeme být spokojení tak napůl,“ zhodnotil ve videu Minář ročník 2021/22.

V první lize tým skončil v prostřední skupině a po těsné porážce s Mladou Boleslaví ve finále play-off obsadil konečné 8. místo, což je drobné vylepšení oproti předchozím sezonám. Na druhé straně se nelze ubránit dojmu, že mužstvo mělo na to skončit do 6. místa a projít do skupiny o titul.

„Podařilo se nám splnit cíl, abychom skončili lépe, než v minulé sezoně. Ohledně šestého místa nám chyběl kousek. Možná se od nás odklonilo štěstí, nebo to bylo neumění v podobě kopání penalt. Sportovně je třeba říct, že naše výkonnost byla kolísavá a ve vlnách,“ uvedl Minář.

„Úvod soutěže se nám podařil, vše bylo sluncem zalité. Pak jsme ale neuměli dotáhnout utkání do konce, bylo tam dost remíz a byli jsme neproduktivní. Všechna mužstvo ve středu tabulky měla výkony nevyrovnané, tudíž je třeba sportovně uznat, že Hradec, který je měl vyrovnanější, skončil šestý oprávněně,“ doplnil sportovní manažer.

Jedním z velkých momentů jara byla porážka na penalty v domácím čtvrtfinále MOL Cupu proti Slovácku, které nakonec cennou trofej vybojovalo po výhře ve finále se Spartou.

„To je pro mě asi největší zklamání, dodneška mě to mrzí. Cítil jsem, že jsme mohli být blízko většímu úspěchu. Bohužel nás poněkolikáté v sezoně zradily penalty, které byly naší největší slabinou v celé sezoně. Jsem přesvědčený, že kdybychom to zvládli, mohli jsme být ve finále se Spartou my,“ uvedl Minář, kterému dělá v závěru soutěžního ročníku alespoň B-tým, který je blízko postupu do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

„Myslím, že jsme blízko tomu, abychom tento cíl naplnili,“ řekl Minář.

Odpovědi na další otázky najdete ve videu.
A tým - další aktuality:

Ve středu další test. Sigma tentokrát proti JihlavěVe středu další test. Sigma tentokrát proti Jihlavě
| 05.07.2022
Jílek: Takhle se v defenzivě nesmíme chovat. Zužování začne po JihlavěJílek: Takhle se v defenzivě nesmíme chovat. Zužování začne po Jihlavě
| 03.07.2022
Příprava musí být náročná, ví Spáčil. S Prostějovem to bylo o góluPříprava musí být náročná, ví Spáčil. S Prostějovem to bylo o gólu
| 03.07.2022
Sigmu srazily góly v závěru. Žilině podlehla 1:3Sigmu srazily góly v závěru. Žilině podlehla 1:3
| 02.07.2022
První sobotní duel bez branek. Sigma remizovala s Prostějovem 0:0První sobotní duel bez branek. Sigma remizovala s Prostějovem 0:0
| 02.07.2022
Dvojitá porce zápasů. Sigmu v sobotu čeká Prostějov a ŽilinaDvojitá porce zápasů. Sigmu v sobotu čeká Prostějov a Žilina
| 01.07.2022
Na úvod přípravy prohra. Sigma podlehla Vyškovu 2:3Na úvod přípravy prohra. Sigma podlehla Vyškovu 2:3
| 29.06.2022
První přípravný zápas už ve středu. Sigmu prověří VyškovPrvní přípravný zápas už ve středu. Sigmu prověří Vyškov
| 28.06.2022
Soupeři pro Rakousko potvrzeni: Sigmu čeká gigantSoupeři pro Rakousko potvrzeni: Sigmu čeká gigant
| 25.06.2022
Ostrý start ligy pro Sigmu. Nejdřív na Baník, pak doma BrnoOstrý start ligy pro Sigmu. Nejdřív na Baník, pak doma Brno
| 22.06.2022

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná