Aktuality

Sigma pokračuje v pátek na Tipsport Malta Cupu duelem s Trnavou

Sigma pokračuje v pátek na Tipsport Malta Cupu duelem s Trnavou

21.01.2022 / A tým

Tři dny po vítězství v úvodním utkání Tipsport Malta Cupu odehrají fotbalisté SK Sigma Olomouc druhý zápas na turnaji.  V pátek od 20 hodin změří síly s předním celkem slovenské ligy Spartakem Trnava. Zápas bude vysílat stanice O2 TV Fotbal, sledovat jej bude možné i přes stream na TV Tipsport.

Také Spartakovci vstoupili do maltského turnaje výhrou. Zatímco Sigma přehrála 3:0 dánský Aalborg, Trnavští v úterý zdolali rakouský WSG Tirol 2:0. „Zápas jsme viděli. Trnava je houževnatý a agresivní soupeř, kvalitní v presinku. V jejich hře jsme si všimli nějakých uliček, kterých bychom chtěli využít,“ řekl Milan Kerbr jeden z asistentů trenéra Václava Jílka. „Připravovali jsme se jako na klasický ligový zápas. Půjdeme do něj se vší vážností. Stejně jako proti Aalborgu i teď budeme chtít vyhrát. Chceme navázat na první zápas, kdy jsme předvedli dobrý výkon, s vysokým napadáním. Tohle je cesta, kterou bychom se chtěli vydávat,“ pokračoval Kerbr.

Kromě obránce Radka Látala, který se ve čtvrtek od týmu odpojil, když zamířil na půlroční hostování do Karviné, nezasáhnou do zápasu kvůli drobným zdravotním komplikacím Michal Vepřek a Pablo González. V obou případech by nemělo jít o nic vážného.

Spartak Trnava patří mezi špičku slovenské klubové kopané. V sezóně 2017/18 se klub stal mistrem ligy. Titul se Spartakem tehdy získal i nynější hráč Sigmy Olomouc Lukáš Greššák. V aktuálně probíhajícím ročníku se Trnava nachází na 2. příčce jen dva body za vedoucím Slovanem.

Na utkání si můžete vsadit u sázkové kanceláře Tipsport. Favorizují bookmakeři po úvodním kole turnaje Sigmu, nebo Trnavu?

Foto: Domenic Aquilina/MFA SportsPlus
A tým - další aktuality:

Přípravy Festivalu filharmonie v plném proudu. Na ploše roste pódiumPřípravy Festivalu filharmonie v plném proudu. Na ploše roste pódium
| 06.06.2023
Čtyři roky v Olomouci byly fajn, řekl Lukáš Greššák Čtyři roky v Olomouci byly fajn, řekl Lukáš Greššák
| 05.06.2023
Nadstavbu jsme odehráli skvěle, řekl Jiří Sláma. Jak tráví dovolenou?Nadstavbu jsme odehráli skvěle, řekl Jiří Sláma. Jak tráví dovolenou?
| 03.06.2023
Mojmír Chytil v nominaci České fotbalové reprezentaceMojmír Chytil v nominaci České fotbalové reprezentace
| 02.06.2023
David Vaněček: Neodcházím ve zlém, chci změnit prostředíDavid Vaněček: Neodcházím ve zlém, chci změnit prostředí
| 01.06.2023
Permanentky v prodeji. Za výhodnou cenu už jen do 15. června! Permanentky v prodeji. Za výhodnou cenu už jen do 15. června!
| 01.06.2023
SK Sigma hledá maséra pro A-mužstvoSK Sigma hledá maséra pro A-mužstvo
| 31.05.2023
Ligové shrnutí: Poprvé skupina o titul a střelec ChytilLigové shrnutí: Poprvé skupina o titul a střelec Chytil
| 30.05.2023
Na otázky fanoušků odpovídalo vedení Sigmy, trenéři i hráčiNa otázky fanoušků odpovídalo vedení Sigmy, trenéři i hráči
| 30.05.2023
Sigmu opouští trio Greššák, Vaněček a PouloloSigmu opouští trio Greššák, Vaněček a Poulolo
| 30.05.2023

Další aktuality
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná