Aktuality

Víkendový program týmů SK Sigma Olomouc

Víkendový program týmů SK Sigma Olomouc

21.01.2022 / Ostatní

Áčko bude přes víkend stále na maltském soustředění. V pátek odehrají svěřenci trenéra Jílka zápas proti účastníkovi slovenské Fortuna ligy Spartaku Trnava. Tipsport Malta Cup pak zakončí pondělním utkáním proti rakouskému WSG Tirol. Také ostatní týmy mají na programu zápasy. 

V plném proudu je příprava B-týmu. Ten se v sobotu ráno střetne s Uničovem. Duel dvou celků z Moravskoslezské fotbalové ligy se na umělce v Řepčíne odehraje v sobotu od 9:00.

Také všechny dorostenecké výběry mají o víkendu na programu přípravné zápasy. Devatenáctka vedená Tomášem Janotkou si soustředění v Ústí nad Orlicí zpestří duelem s A-týmem Litomyšle, který je účastníkem pardubického krajského přeboru.

Sedmnáctka bude hrát v sobotu v Řepčíně. Od 15:00 prověří výběr trenéra Krajčoviče tým FK Šternberk, hrající olomoucký krajský přebor.

Osmnáctku a šestnáctku čeká výjezd do Českých Budějovic, kde změří síly se svými vrstevníky. Výběry U15 a U14 budou v sobotu od 11, respektive 13 hodin v Řepčíně hrát proti Pardubicím. Třináctku čeká zápas proti Velkým Pavlovicím, a konečně U12 bude v sobotu hrát proti stejně starému výběru Bruntálu.
Další aktuality
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná