Osmnáctka s Opavou remizovala, šestnáctka prohrála
21.08.2022 / Ostatní
V Moravskoslezských dorosteneckých ligách byly na programu zápasy 2. kola. Sigmáckým výběrům se v domácích utkáních v Řepčíně proti Opavě příliš nedařilo. Pouze osmnáctka bodovala.
Osmnáctka v prvním domácím utkání sezony nenavázala na výhru z úvodního kola na Slovácku. Po bezbrankovém prvním poločase v utkání s Opavou ji sice v 52. minutě poslal do vedení Roman Odstrčil, v 65. minutě Slezané zásluhou Blatného srovnali. Oba soupeři se tak v Řepčíně rozešli smírně 1:1.
SK Sigma Olomouc U18 – SFC Opava U19 1:1 (0:0)
Branky: 52. Odstrčil – 65. Blatný
Rozhodčí: Slabý – Ehrenberger, Přenosil. ŽK: Michl, Cubo – Pejša, Wehowský. Diváků: 50.
Sigma: Vajda – Šembera, Hapal, Proniuk (60. Foukal), Petráš (46. Dvořák), Skalský (86. Zelinka), Odstrčil (80. Chudoba), Stašák, Cubo, Michl, Páleník (46. Janyška). Trenér: Tomáš Vasiljev.
Na Opavu nevyzrála ani sigmácká šestnáctka. Také v tomto utkání byla k vidění bezbranková první půle. Po změně stran však ale Slezané dvakrát udeřili. Nejprve v 56. minutě Vladař, v 72. pak Galík. Tým Michala Kováře prohrál 0:2.
SK Sigma Olomouc U16 – SFC Opava U17 0:2 (0:0)
Branky: 56. Vladař, 72. Galík
Rozhodčí: Ehrenberger – Slabý, Přenosil. ŽK: Andrýsek – Endrych, Vladař. Diváků: 50.
Sigma: Čtvrtlík – Siegl, Pávek, Andrýsek (83. Rozehnal), Hradil (46. Synevyč), Galík, Vojtek (65. Skopal), Beran, Glos, Andrle (71. Příkazský), Remeš (65. Ptáčník). Trenér: Michal Kovář.