Aktuality

Devatenáctka si zastřílela proti Litomyšli

Devatenáctka si zastřílela proti Litomyšli

22.01.2022 / Ostatní

Starší dorost má za sebou závěrečné přípravné utkání v rámci soustředění v Ústí nad Orlicí. Posledním soupeřem týmu trenéra Tomáše Janotky byli muži Litomyšle. Proti účastníkovi Pardubického krajského přeboru si devatenáctka připsala vysoké vítězství 6:2.

Tomáš Janotka nebyl spokojen s výkonem svých svěřenců v první půli. „I přes to, že se hrálo na těžkém terénu, se nám nelíbil pohyb našich hráčů a pomalá kombinace. Něco jsme si k tomu o přestávce řekli,“ zhodnotil hru svého týmu v 1. poločase, který i tak dorostenci vyhráli 2:1.

Po změně stran šel výkon devatenáctky nahoru, což trenér Janotka ocenil. „Hra se zlepšila, vytvořili jsme si velké množství brankových příležitostí. Byla radost se dívat,“ pokračoval.

Výkyvy jeho týmu jej však mrzí. „Je škoda, že nedokážeme takovou kvalitu a aktivitu udržet v průběhu celého zápasu. Bereme to však jako varování a memento do dalších utkání. Věřím, že tato zkušenost bude pro kluky ponaučením. Na hřišti nesmí vypustit ani minutu,“ zakončil Tomáš Janotka hodnocení zápasu, který jeho svěřenci vyhráli vysoko 6:2 i díky hattricku Matěje Mikulenky.

Litomyšl „A“ – SK Sigma Olomouc U19   2:6 (1:2)

Branky: 3x Mikulenka, 2x Koláček, Saňák.

Sestava: Mazur - Paar (45. Saňák), Dohnálek, Coufal - Waclawik (45. Koláček), Studený (30. Cahel), Cubo (45. Studený), Mikulenka, Smolka (45. Stryk) - Michl, Špangr (75. Hřivnáč)
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná