Aktuality

Proběhly volby spolku SK Olomouc Sigma MŽ. Výbor má tři nové členy

Proběhly volby spolku SK Olomouc Sigma MŽ. Výbor má tři nové členy

24.06.2022 / Ostatní

V pondělí 20. června proběhla valná hromada SK Olomouc Sigma MŽ, z. s. Do výboru spolku byli nově zvoleni Mojmír Fryčák, Petr Konečný a Adam Košař. Výbor spolku bude mít od nynějška 13 členů. Předsedou zůstává Jakub Beneš

Valná hromada schválila změnu stanov, podle které bude mít výbor spolku nově 13 členů.

Předsedou výboru byl zvolen znovu Jakub Beneš, místopředsedy zůstávají Milan Zapletal, Jiří Ficner a David Rozehnal.

Dalšími členy výboru spolku jsou Jaromír Gajda, Miroslav Koutek, Josef Lébr, Jaroslav Luňák, Ladislav Minář a Oldřich Ohnút. Nově zvolenými členy výboru jsou Mojmír Fryčák, Petr Konečný a Adam Košař.

Do kontrolní komise spolku byli zvoleni Jiří Juřena, Jaroslav Skácel, Stanislav Sochor, Radek Vyroubal a Zbyněk Zdeborský.

Mandát všech zvolených platí do roku 2026.

„Chci poděkovat všem kolegům z výboru a kontrolní komise spolku za spolupráci, věcné podněty a hodnotné diskuse, které, troufám si říct, vždy vedly ke prospěchu celého klubu. Musíme si přiznat, že kvůli celosvětové ekonomické situaci se celý český sport nachází v těžkém období. Důkazem je fakt, že podpora celému sportovnímu hnutí ze strany Národní sportovní agentury se propadá ze slibovaných 11 miliard na 4,6 miliardy. A to doufejme, že je to číslo definitivní. Pozitivním impulsem je naopak reakce ze soukromého sektoru na nedávné klubové projekty, což je trend, který chceme následovat. Výrazné zastoupení našich hráčů v kvalifikačních ročnících U17 a U19 české fotbalové reprezentace, postupné zapracovávání hráčů ročníku 2003 do kádru A-týmu, nebo postup „béčka“, jako vrcholu mládeže, do F:NL, jsou z mého pohledů výsledky, které jako Sigmáci musíme chtít vidět,“ řekl předseda spolku Jakub Beneš.
Další aktuality
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná