Aktuality

Do Sigmy přichází záložník Jan Vodháněl

Do Sigmy přichází záložník Jan Vodháněl

26.07.2022 / A tým

Do Sigmy přichází pětadvacetiletý záložník Jan Vodháněl. Po ukončení smlouvy s rakouskou Admirou Wacker se dohodl v Olomouci jako volný hráč na dvouleté smlouvě.

„Chtěli jsme ještě zvýšit konkurenci mezi krajními hráči, proto jsme prověřovali některé možnosti. Pak se naskytla příležitost angažovat Honzu. Českou ligou je z minulosti prověřený v Bohemce a naposledy hrával v Rakousku. Jsme rádi, že jsme se domluvili,“ řekl sportovní ředitel Ladislav Minář.

Smlouvu Vodháněl podepsal do léta 2024. „Momentálně řešíme administrativní věci. Uvidíme, jak rychle bude moct naskočit do zápasů,“ doplnil Minář.

Záložník Jan Vodháněl je odchovancem Mladé Boleslavi. Posléze působil také ve Vlašimi a nejvíce na sebe upozornil v dresu pražských Bohemians. V české lize nastoupil celkem do 56 zápasů a nastřílel pět gólů. Poslední sezonu strávil v rakouské Admiře Wacker. Po sestupu z nejvyšší soutěže se stal volným hráčem.

Byla to rychlá akce. Bavil jsem se s asistentem trenéra Saňákem, kterého znám z Mladé Boleslavi. Byl tam oboustranný zájem. Domluvili jsme podmínky a podepsali smlouvu,“ uvedl pětadvacetiletý fotbalista.

„Chtěl bych hlavně pomoct týmu. Ať už góly, asistencemi nebo dobrými výkony. Osobní cíl mám hlavně zůstat zdravý, protože to je nejdůležitější, a pravidelně hrát,“ dodal Vodháněl.


vodhanel-2.jpg
vodhanel-3.jpg
vodhanel-4.jpg
vodhanel-6.jpg
vodhanel-8.jpg
vodhanel.jpg

A tým - další aktuality:

Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?
| 24.03.2023
Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!
| 20.03.2023
Výborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad BoleslavíVýborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad Boleslaví
| 18.03.2023
Konečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný MacíkKonečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný Macík
| 18.03.2023
Sigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasůSigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasů
| 18.03.2023
Dorostenci Sigmy si poradili s Českými BudějovicemiDorostenci Sigmy si poradili s Českými Budějovicemi
| 17.03.2023
Sigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestkuSigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestku
| 17.03.2023
Jiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otcůJiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otců
| 17.03.2023
Vodháněl: Boleslav je nebezpečná. Doma ale chceme tři bodyVodháněl: Boleslav je nebezpečná. Doma ale chceme tři body
| 17.03.2023
Mojmír Chytil se umístil v anketě Fotbalista rokuMojmír Chytil se umístil v anketě Fotbalista roku
| 16.03.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná