Aktuality

Sigma je partnerem Prague Football College

Sigma je partnerem Prague Football College

27.01.2022 / Ostatní

Olomoucká Sigma je partnerem Prague Football College. Vysoká škola zaměřená na fotbalové prostředí otevírá v září 2022 opět první ročník. Zaměřuje se na pracovní pozice u prvoligových fotbalových klubů. Ať už jde o posty manažerské, trenérské či PR sektor.

Na škole přednášejí špičkoví fotbaloví lektoři jako například Ivan Hašek, Antonín Barák, Josef Csaplár, Rudolf Řepka, Petr Fousek, Tomáš Rosický, Martin Hašek, Štěpán Vachoušek, Jiří Baumruk a další.

Součástí jsou i zástupci olomoucké Sigmy. „Jsme rádi, že jsme součástí zajímavého projektu a můžeme přispět ke vzdělávání sportovního prostředí,“ říká předseda spolku SK Olomouc Sigma MŽ Jakub Beneš. Spolu s Martinem Kotůlkem z mládežnické akademie patří také do okruhu lektorů.

„Měl jsem prezentaci na provázání klubových aktivit do dalších pater fotbalu v rámci našeho kraje. Představil jsem ostatním, jak se v projektu Sigma pro region, region pro Sigmu snažíme přispět ke vzdělávání trenérů v menších klubech,“ dodal Beneš.

Studium na Prague Football College trvá tři roky a absolvent získá mezinárodně uznávaný titul BBA akreditovaný u britské společnosti IES London. Studovat je možné v řádném denním studiu, v distančním studiu a lze využít také formu blended learning (pro profesionální fotbalisty, fotbalisty hrající v zahraničí…).

Výuka se zaměřuje na veškeré pracovní pozice u prvoligového klubu: manažerské (sportovní ředitel, technický ředitel, facility manager, bezpečnostní ředitel, finanční ředitel), trenérství (talent scouting, trenér, mentální trenér, kondiční trenér) i PR (tiskový mluvčí, práce s publikem, marketing, fundraising).

Podrobnější informace najdou zájemci na www.pfcollege.cz .
Další aktuality
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná