Aktuality

Z oslav zpět do akce. B-tým Sigmy v sobotu doma proti Vratimovu

Z oslav zpět do akce. B-tým Sigmy v sobotu doma proti Vratimovu

27.05.2022 / B tým

Fotbalisty B-týmu Sigmy Olomouc čeká v sobotu další mistrovský zápas. Jistý vítěz Moravskoslezské ligy přivítá doma na dvojce Androva stadionu tým FC Vratimov. Utkání se bude netradičně hrát již v sobotu od 10:15.

Béčko ve středu splnilo svůj sezonní cíl, když si po výhře 2:1 nad Rosicemi s definitivní jistotou zajistilo prvenství v soutěži a postup do druhé ligy.

Sigmácký B-tým opanoval MSFL již počtvrté v historii. Předtím se mu to povedlo v sezonách 2000/01, 2007/08 a 2014/15. Více triumfů v soutěži doposud nikdo nezískal.

Výhru a s ní spojený postup do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY tým trenéra Chromého náležitě oslavil. „Oslavu jsme si zasloužili, protože celou sezonu jsme tvrdě odpracovali. Bylo to ohromně náročné a možná pak ta oslava podle toho i vypadala. I do zbývajících utkání ale samozřejmě jdeme s tím, že je budeme chtít vyhrát,“ uvedl před Vratimovem Augustin Chromý.

Postrádat však již bude některé hráče. Scházet mu bude například nejlepší střelec týmu Štěpán Langer. „Poslední zápasy odehrál s drobným zraněním. Navíc se, stejně jako Pavel Zifčák, zapojí do přípravy s áčkem. Oba proto již dostali volno,“ pokračuje Chromý, který zároveň ve zbývajících utkáních vidí příležitost vyzkoušet další hráče. Šetřit totiž pravděpodobně bude i Filipa Slavíčka a Jáchyma Šípa, kteří budou v následujícím týdnu plnit reprezentační povinnosti

„Hrát bude například ještě Kuba Matoušek, aby doběhl manko, které nabral během dlouhého zranění. Na postu stopera, který mu je více vlastní, by se měl objevit třeba Hleb Buchal,“ prozradil své plány před sobotním utkáním.

V něm bude na jeho výběr čekat FC Vratimov. Potkají se tak týmy se zcela opačnou formou. Zatímco Sigma zvítězila devětkrát v řadě, tým Vratimova na jakýkoliv bodový zisk čeká již pět utkání. Naposledy ve středu prohrál v Uničově 0:2. Stejným výsledkem skončil i podzimní zápas proti Sigmě.

Utkání SK Sigma Olomouc B – FC Vratimov se bude hrát v sobotu 28. května od 10:15 na dvojce Androva stadionu. Řídit jej bude Pavel Pospíšil společně s asistenty Markem Bělákem a Janem Dorotíkem.

Na zápas si můžete vsadit u sázkové kanceláře Tipsport, generálního partnera Sigmy Olomouc. Kurzy naleznete ZDE.

 
B tým - další aktuality:

Sezona pro nás nebyla vůbec lehká, hodnotí Augustin Chromý Sezona pro nás nebyla vůbec lehká, hodnotí Augustin Chromý
| 05.06.2023
Sezóna B-týmu: Historicky nejlepší umístění a bodový rekordSezóna B-týmu: Historicky nejlepší umístění a bodový rekord
| 01.06.2023
Chromý: Splnili jsme naše cíle. Těšily jej skalpy pražských SChromý: Splnili jsme naše cíle. Těšily jej skalpy pražských S
| 28.05.2023
B-tým zdolal rezervu Sparty podruhé v sezoně! Tentokrát 2:0B-tým zdolal rezervu Sparty podruhé v sezoně! Tentokrát 2:0
| 28.05.2023
B-tým se pod Žižkovskou věží střetne s rezervou SpartyB-tým se pod Žižkovskou věží střetne s rezervou Sparty
| 27.05.2023
Chromý: Výsledek 0:3 je pro nás docela krutý. Pochválil AmasihoChromý: Výsledek 0:3 je pro nás docela krutý. Pochválil Amasiho
| 24.05.2023
Béčko nestačilo na Táborsko. Podlehlo mu 0:3Béčko nestačilo na Táborsko. Podlehlo mu 0:3
| 24.05.2023
Béčko ve středu vyzve na Andrově stadionu TáborskoBéčko ve středu vyzve na Andrově stadionu Táborsko
| 23.05.2023
Béčko prohrálo s Vyškovem 0:2. Rozhodly góly v úvodu zápasuBéčko prohrálo s Vyškovem 0:2. Rozhodly góly v úvodu zápasu
| 20.05.2023
Béčko Sigmy se v sobotu v Drnovicích utká s VyškovemBéčko Sigmy se v sobotu v Drnovicích utká s Vyškovem
| 19.05.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná
rulet slot siteleri