Aktuality

Kdy byl náš klub založen? Sigmácký kvíz otestoval znalosti soutěžících

Kdy byl náš klub založen? Sigmácký kvíz otestoval znalosti soutěžících

29.11.2022 / Ostatní

Hospodské kvízy jsou ve společnosti velice populární. V pondělí jsme jeden takový uspořádali také ve VIPce na západní tribuně. Téma kvízu nemohlo být jiné, než Sigma. Téměř třicítka účastníků v něm otestovala své vědomosti o našem klubu.

Kdy byla Sigma založena? Jaká byla doposud nejvyšší ohlášená návštěva? A kteří naši hráči letos vstřelili svoji premiérovou ligovou branku v kariéře? To je jen stručný přehled otázek, kterým soutěžící museli čelit.

Prvního sigmáckého kvízu se exkluzivně zúčastnili naši permanentkáři a také tým, složený z lidí okolo charitativní organizace Děti dětem, s níž Sigma spolupracuje.

Celkově se tak sešlo šest soutěžících družstev. Každé z nich bylo doplněno hráčem A-týmu. Mezi zúčastněné zavítali Vít Beneš, Radim Breite, Jáchym Šíp, Jakub Trefil a Tadeáš Stoppen. Hvězdný výběr Děti dětem, v jehož sestavě byli naši bývalí hráči David Kobylík, David Rozehnal a Martin Blaha, posílil Jakub Matoušek.

Každé kolo mělo deset otázek, přičemž následovala ještě bonusová jedenáctá, v níž se soutěžilo o ceny, které do kvízu darovali partneři klubu: BOWLAND Bowling Center Olomouc, OMEGA centrum sportu a zdraví, KAFE NA ROHU Olomouc, Bistro No., CrossCafe a Premiere Cinemas Olomouc.

Členové nejlepšího týmu byli odměněni originálními dresy a dalšími cenami. Vydařený a zábavný večer si užili všichni zúčastnění. V brzké době tak uspořádáme pro zájemce z řad fanoušků další kvíz!


hospodskykviz.jpg
hospodskykviz-2.jpg
hospodskykviz-3.jpg
hospodskykviz-4.jpg
hospodskykviz-5.jpg
hospodskykviz-6.jpg
hospodskykviz-7.jpg
hospodskykviz-8.jpg
hospodskykviz-9.jpg
hospodskykviz-10.jpg
hospodskykviz-11.jpg
hospodskykviz-12.jpg
hospodskykviz-13.jpg
hospodskykviz-14.jpg
hospodskykviz-15.jpg
hospodskykviz-16.jpg
hospodskykviz-18.jpg
hospodskykviz-20.jpg
hospodskykviz-21.jpg
hospodskykviz-22.jpg
hospodskykviz-23.jpg
hospodskykviz-24.jpg

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná