Aktuality

Zájem Sigmy mi udělal radost. Je to pro mě výzva, řekl Kramář

Zájem Sigmy mi udělal radost. Je to pro mě výzva, řekl Kramář

02.02.2023 / A tým

Novou posilou Sigmy se stal útočník Denis Kramář. Devatenáctiletý fotbalista přichází na přestup z Opavy, kde pravidelně nastupoval ve druhé lize. V Olomouci by měl v první řadě dostat čas na aklimatizaci a poté rozvinout potenciál, který jako reprezentant do 20 let má.

Kdy ses dozvěděl o zájmu Sigmy a jaká byla jednání?

Dozvěděl jsem se o zájmu Sigmy asi před týdnem. Proběhla nějaká jednání, chvíli to vypadalo dobře, chvíli zase, že spíš ne. Nakonec se to celé přetočilo a teď jsem tady.

Jak jsi reagoval, když ses dozvěděl, že tě Olomouc chce získat?

Hned jsem měl ze zájmu Sigmy radost. Jsem rád, že se kluby dohodly.

S čím do Sigmy přicházíš?

Je to pro mě nová výzva, začíná mi i nová životní etapa. Určitě se budu chtít dál zlepšovat. Chci tady podávat co nejlepší výkony a Sigmě pomoct k co nejlepším výsledkům.

Znáš někoho ze současného týmu?

Na reprezentaci do dvaceti let, kam jsem se teď dostal na dva srazy, jsem se potkal s Jáchymem Šípem. Pak taky znám z působení v Opavě Viléma Fendricha a Tomáše Digaňu. Ostatní znám jen podle jmen a z televize (směje se). Nejdu ale do úplně neznámého prostředí.

Ptal ses někoho z nich dopředu na Sigmu?

To jsem ani nestihl, vzhledem k tomu, jak rychlé to celé bylo. Musím říct, že ale první dojmy v kabině byly úplně super. Všichni se mi snažili pomoct, říkali mi nejrůznější rady, jak to tady funguje. Za to jsem všem vděčný.

V dospělém věku jsi hrál zatím jenom v Opavě, kde jsi začínal?

Začínal jsem ve své rodných Bolaticích, kde jsem hrál od šesti let, po nějakých třech čtyřech letech jsem se dostal do Opavy. Teď to by to bude někdy deset let, co jsem do Opavy přišel.

Byl jsi vždycky útočník?

V Opavě jsem prošel asi všechny posty, od brankáře až k útočníkovi. Tam se cítím nejlíp. Ať už přímo na hrotu útoku, nebo na desítce. Nevadí mi ale ani hrát ze strany. To jsou moje tři nejoblíbenější posty.
A tým - další aktuality:

Vstupenky na zápas proti Bohemians jsou v prodeji!Vstupenky na zápas proti Bohemians jsou v prodeji!
| 27.03.2023
Florent Poulolo nastoupil za Martinik proti KostariceFlorent Poulolo nastoupil za Martinik proti Kostarice
| 26.03.2023
Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?
| 24.03.2023
Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!
| 20.03.2023
Výborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad BoleslavíVýborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad Boleslaví
| 18.03.2023
Konečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný MacíkKonečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný Macík
| 18.03.2023
Sigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasůSigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasů
| 18.03.2023
Dorostenci Sigmy si poradili s Českými BudějovicemiDorostenci Sigmy si poradili s Českými Budějovicemi
| 17.03.2023
Sigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestkuSigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestku
| 17.03.2023
Jiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otcůJiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otců
| 17.03.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná