Aktuality

Se Slováckem to bude bojovné utkání, tuší Antonín Růsek

Se Slováckem to bude bojovné utkání, tuší Antonín Růsek

03.02.2023 / A tým

Hráčem utkání proti Spartě byl zvolen Antonín Růsek, který si připsal asistenci při gólu Jana Navrátila. „Můj výkon se nabalil na dobrou hru celého týmu,“ řekl Růsek. Dalším soupeřem Hanáků bude v sobotu Slovácko. „Mají kvalitní tým, který hraje velmi dobře organizovaně,“ pokračoval útočník Sigmy.

Proti Spartě jsi byl fanoušky zvolen hráčem utkání. Jak se ti hrálo?

Zápas to byl skvělý. Přišlo plno lidí. Myslím, že jsme předvedli dobrou hru. Byli jsme Spartě minimálně vyrovnaným soupeřem, v některých pasážích si myslím, že jsme byli i lepší. Bod je zasloužený. Sparta měla v závěru velkou šanci. Výkon mě potěšil, nabalilo se to ale na dobrou týmovou hru. Od toho se odrazily individuální výkony.

Je před námi zápas proti Slovácku, což je tým, který v minulých sezonách hrál v horních patrech tabulky. Co od nich čekat v sobotním utkání?

Zápasy s nimi jsou skoro vždy o jedné brance. Naposledy jsme u nich prohráli 0:1. Byl to hodně bojovný zápas a ani tentokrát nečekám nic jiného. Slovácko je velmi kvalitní soupeř.

Pojedeme tam vyhrát?

Tak to samozřejmě.

Jaká je nálada v týmu po startu do jara?

Velmi dobrá. I po výsledku se Spartou. Nesmíme se tím ale uchlácholit. Musíme začít zase od začátku tvrdou prací, makat a doufat, že zase nějaké body odvezeme.

V čem vidíš silné stránky Slovácka? A jaký recept na ně může platit?

Jejich stěžejní hráč je Havlík, vzadu to drží Michal Kadlec. Celkově jsou velmi dobře organizovaní dozadu. Myslím si, že v tomhle směru mají i skvělého trenéra. Bude to těžký zápas. Doufám, že se na to co nejlépe připravíme a získáme nějaké body.
A tým - další aktuality:

Vstupenky na zápas proti Bohemians jsou v prodeji!Vstupenky na zápas proti Bohemians jsou v prodeji!
| 27.03.2023
Florent Poulolo nastoupil za Martinik proti KostariceFlorent Poulolo nastoupil za Martinik proti Kostarice
| 26.03.2023
Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?
| 24.03.2023
Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!
| 20.03.2023
Výborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad BoleslavíVýborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad Boleslaví
| 18.03.2023
Konečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný MacíkKonečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný Macík
| 18.03.2023
Sigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasůSigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasů
| 18.03.2023
Dorostenci Sigmy si poradili s Českými BudějovicemiDorostenci Sigmy si poradili s Českými Budějovicemi
| 17.03.2023
Sigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestkuSigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestku
| 17.03.2023
Jiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otcůJiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otců
| 17.03.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná