Aktuality

Andrův stadion hostil mládež, partnery a fanoušky

Andrův stadion hostil mládež, partnery a fanoušky

06.06.2023 / Ostatní

Ačkoliv sezona 2022/23 je již minulostí a hráči áčka a béčka si užívají zaslouženého volna, na Andrově stadionu je stále rušno. V minulém týdnu si na hrací ploše zatrénovala naše mládež, proběhly prohlídky stadionu, či se zde utkali naši partneři.

Na zelený pažit zavítaly postupně mládežnické týmy Sigmy od přípravek až po dorostenecké, aby si zde zatrénovaly. Mladí a talentovaní fotbalisté tak ochutnali plochu Androva stadionu, kde se ti nejlepší z nich budou jednou prohánět v modrém dresu Sigmy.

Kromě toho se zde uskutečnilo i gólmanské odpoledne, během něhož si společně zatrénovali brankáři Sigmy napříč všemi kategoriemi. Trénink vedli Tomáš Lovásik a Martin Blaha a mezi mladé gólmany zavítali mj. Jakub Trefil, Tomáš Digaňa a Tadeáš Stoppen.

VIP sektor na hlavní tribuně byl v pondělí 29. května dějištěm besedy permanentkářů s vedením klubu a zástupci prvoligového áčka, mezi nimiž nechyběl ani loučící se útočník Mojmír Chytil.

V pátek se odehrálo utkání partnerů. Tradičního klání se zúčastnilo více než padesát hráčů z řad partnerů klubu, bývalých hráčů a zaměstnanců klubu.

Sobota patřila na Andrově stadionu našim dorostencům. Týmy do devatenácti a sedmnácti let zde odehrály svá poslední utkání v letošním ročníku dorostenecké ligy. Jejich soupeřem byly celky Hradce Králové a oba zápasy skončily výhrou Hanáků. Devatenáctka zvítězila 1:0, sedmnáctka dokonce 4:1.

V rámci Svátků města Olomouce otevřel Andrův stadion své brány také veřejnosti. Více než osmdesát návštěvníků využilo možnosti zúčastnit se prohlídky stadionu, která obnášela výstup na samý vrchol ikonické severní tribuny, odkud se lidem naskytl nádherný výhled na historické centrum Olomouce. Účastníci prohlídky rovněž zavítali k hrací ploše a prošli si vnitřek hlavní tribuny, včetně VIP prostor, regenerace a press centra.

I tento týden je na Andrově stadionu rušno. Probíhají finální přípravy na páteční Festival filharmonie, který odstartuje v 19:00.

VSTUPENKY K DISPOZICI PŘES TICKETPORTAL ZDE! 


beseda-2.jpg
beseda-3.jpg
beseda-14.jpg
beseda-38.jpg
beseda-45.jpg
prohlidka-2.jpg
prohlidka-3.jpg
prohlidka-5.jpg
prohlidka-7.jpg
u17-hk-4.jpg
u17-hk-7.jpg
u17-hk-37.jpg
u17-hk-44.jpg
u19-hk-15.jpg
u19-hk-30.jpg
u19-hk-45.jpg
u12-u13-2.jpg
u12-u13-15.jpg
u12-u13-17.jpg
u12-u13-26.jpg

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná
rulet slot siteleri