Aktuality

Třetí ročník Sigmund Cupu v Řepčíně již v sobotu!

Třetí ročník Sigmund Cupu v Řepčíně již v sobotu!

07.06.2023 / Ostatní

Prestižní Sigmund Cup, neboli turnaj přípravek, se odehraje  v sobotu 10. června v mládežnickém centru Sigmy v Řepčíně. První zápasy odstartují v 9 ráno a o trofej se bude bojovat až do odpoledne. Finálové zápasy vypuknou v 16:30. Součástí celodenního programu bude také charitativní zápas a ukázky vojenské techniky.

Turnaj, kterého se zúčastní celkem šestnáct družstev, je určen pro starší přípravky (U10). Sigma do něj vyšle dva týmy. Kromě nich se letošního ročníku Sigmund Cupu zúčastní Valašské Meziříčí, Svratka Brno, Baník Ostrava, Hranice, Opava, Šumperk, Vítkovice, Chrudim, Prostějov, Líšeň, Bruntál, Pardubice, Sparta Brno a Zlín.

V rámci doprovodného programu, který zajistí olomoucká posádka Armády ČR, bude prezentována vojenská technika.

Odpoledne, hodinu před finálovými zápasy turnaje, se uskuteční exhibiční utkání týmů osobností iniciativy DĚTI DĚTEM. Proti sobě se postaví dva mančafty, vedené bývalými hráči Sigmy Davidem Kobylíkem a Michalem Kovářem, v jejichž týmech budou Mojmír Chytil, Jiří Sláma, Tomáš Janotka, Jakub Matoušek, Jiří Spáčil, Marek Heinz, Roman Sedláček a další.

Veškerý výtěžek vybraný během turnaj bude věnován Kateřině Kružíkové, která trpí leukémií. Darované peníze poputují na financování léčby.

Přijďte tedy v sobotu 10. června do Řepčína, podpořit mladé fotbalisty a přispět na dobrou věc!


sigmund-cup.png

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná
rulet slot siteleri