Aktuality

Zápas proti Spartě se blíží. Už máte své místo na Andráku?

Zápas proti Spartě se blíží. Už máte své místo na Andráku?

18.01.2023 / A tým

Hned úvodní domácí zápas Sigmy nabídne fanouškům pořádnou lahůdku. V rámci 17. kola FORTUNA:LIGY se totiž ve šlágru kola představí na Andrově stadionu Sparta Praha. Duel tabulkových sousedů se odehraje v sobotu 28. ledna od 18:00. Vstupenky i jarní permanentky jsou stále v prodeji!

Hanáci jsou po podzimu na čtvrtém místě, Sparta je jen o pozici výše. Pro fanoušky Sigmy už tak atraktivní zápas tímto získává další náboj. Podaří se Sigmě navázat na domácí výhru z loňského podzimu, kdy Pražany zdolala 2:0, a v prvním utkání jara snížit jejich osmibodový náskok?

Podpora fanoušků, a v utkání proti silné Spartě zvlášť, je pro nás hodně důležitá. Už máte své místo na Andrově stadionu? Pokud ještě ne, vstupenky na zápas jsou v předprodeji. Doporučujeme si je zajistit s předstihem.

Jednak je zakoupíte za zvýhodněnou cenu a zároveň se vyhnete frontám na pokladnách stadionu před utkáním a můžete si užít čas ve fanzóně, kde pro vás bude připraveno speciální občerstvení či soutěže o ceny.

VSTUPENKY

V předprodeji si lístky na zápas můžete tradičně zajistit třemi způsoby. Tím nejjednodušším je nákup online přes síť Ticketportal. Stačí kliknout ZDE a z pohodlí domova si vybrat své místo na stadionu.

Dále můžete navštívit některou z kamenných prodejen Ticketportalu. Seznam poboček naleznete ZDE.

Také můžete ve všední dny navštívit náš Fanshop vedle hlavní tribuny. Ve všední dny má pro vás otevřeno od 10. do 17. hodiny.

Ve Fanshopu se na zápas můžete vybavit dresy, šálami a dalšími předměty z našeho klubového sortimentu. Případně můžete navštívit eshop.

Vstupenky na utkání proti Spartě patří do I. cenové kategorie. Stojí tedy od 250 (nekryté místo v předprodeji) do 350 korun (kryté místo v den utkání na pokladně).

 

CENY VSTUPENEK NA SPARTU (sobota 28. ledna, 18:00)

Dospělí

nekrytá místa: v předprodeji 250 Kč, v den utkání na pokladně 300 Kč.

krytá místa: v předprodeji 300 Kč, v den utkání na pokladně 350 Kč

Děti do 15 let, studenti do 26 let a senioři nad 65 let *

v předprodeji 150 Kč

v den utkání na pokladně 150 Kč

*pouze na nekrytá místa

 

JARNÍ PERMICE

V prodeji jsou i jarní permanentky. Ty platí na všechny domácí zápasy. V ceně permanentky jsou také všechny domácí zápasy v nadstavbové části ligy a utkání B-týmu ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. K tomu samozřejmě můžete čerpat všechny výhody z bonus programu u našich partnerů.

VÍCE INFORMACÍ O BONUS PROGRAMU ZDE

I s permanentkou na půl sezony budete mít pro příští ročník stejné výhody jako fanoušci s tradiční permanentkou. To znamená rezervaci místa a zvýhodněnou cenu pro sezonu 2023/24.

Jarní permice stojí na kryté sedadlo 1650 korun, na nekryté místo 1350 korun a dětská permanentka vyjde na 350 korun. Pozor! Dětské permanentky jde momentálně zakoupit pouze osobně ve Fanshopu.

Permanentní vstupenky koupíte ideálně z pohodlí domova přes Ticketportal a permici si můžete stáhnout do mobilu. Další možností je pak nákup přímo v klubovém Fanshopu na Andrově stadionu.
A tým - další aktuality:

Vstupenky na zápas proti Bohemians jsou v prodeji!Vstupenky na zápas proti Bohemians jsou v prodeji!
| 27.03.2023
Florent Poulolo nastoupil za Martinik proti KostariceFlorent Poulolo nastoupil za Martinik proti Kostarice
| 26.03.2023
Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?
| 24.03.2023
Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!
| 20.03.2023
Výborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad BoleslavíVýborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad Boleslaví
| 18.03.2023
Konečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný MacíkKonečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný Macík
| 18.03.2023
Sigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasůSigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasů
| 18.03.2023
Dorostenci Sigmy si poradili s Českými BudějovicemiDorostenci Sigmy si poradili s Českými Budějovicemi
| 17.03.2023
Sigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestkuSigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestku
| 17.03.2023
Jiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otcůJiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otců
| 17.03.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná