Aktuality

Sigmačky v sobotu vybojovaly bod! S Líšní remizovaly 1:1

Sigmačky v sobotu vybojovaly bod! S Líšní remizovaly 1:1

18.09.2023 / Ostatní

Fotbalistky Sigmy v sobotu bodovaly ve druhém utkání v řadě. Na půdě brněnské Líšně remizovaly 1:1.

Hanačky do zápasu proti Líšni vstoupily velmi aktivně a v úvodu si vytvořily řadu velkých šancí. Ani jedna z nich však góle neskončila. Převahu si podržely po celý první poločas a jejich snaha vyvrcholila vedoucí brankou, kterou vstřelila ve 45. minutě Natálie Veselá.

Po změně stran Líšeň hru srovnala a začala se tlačit za vyrovnáním. Defenziva Sigma, v čele s velmi dobře hrající Elin Berggrenovou, však dlouho odolávala a do šancí domácí hráčky příliš nevpouštěla.

Touha Líšně po bodu však vyvrcholila v 75. minutě, kdy srovnala Gabriela Špičková. Do konce zápasu již gól nepadl a tým Sigmy tak vybojoval další bod, když remizoval 1:1.

Hodnocení trenéra Miloslava Novotného:

Spokojenost s výsledkem je částečná. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře. Měli jsme dvě gólovky během deseti minut. Obě to byly stoprocentní šance. V 10. minutě jsme mohli vést 2:0. Zápas to byl velmi těžký. Vedoucí gól se nám podařilo dát v závěru prvního poločasu a nakopl nás.

Ve druhé půli jsme to chtěli udržet. Holky to odmakaly a hrály výborně. Soupeř byl ale hodně kvalitní a já jsem rád za bod. Chtěli jsme tři, to je pravda, abychom soupeřům trochu odskočili. Ale bod z Líšně se počítá.

SK Líšeň – SK Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
Branky: 75. Špičková – 45. Veselá.
Rozhodčí: Suchá – Nejezchleb, Mayer. ŽK: Kr. Hegrová. Diváků: 100.
Sigma: Schovajsová – Pláničková, Kr. Hegrová, Štěpánová, Berggrenová - Ševčíková (64. Rédová), Novotná, Baštincová (85. Ilčíková), Kvapilová - Barošová, Veselá (64. Ka. Hegrová). Trenér: Miloslav Novotný.

 

Výsledky ostatních ženských týmů

FC Zlín - SK Sigma Olomouc "B" 4:0 (2:0)

Branky: 8. a 76. Illéšová, 24. Dorotovičová, 54. Geržová

 

1.SC Znojmo WU18 - SK Sigma Olomouc WU18 2:5 (0:3)

Branky: 56. Šišláková, 62. Železná - 8., 22. a 90. Veselá, 23. Šmejkalová, 84. Konečný.

Hodnocení trenéra Ladislava Špačka:

Dnes jsme zajížděli na půdu nováčka ve 2. lize dorostenek, Znojma. I přesto, že se jednalo o nováčka, znali jsme jeho kvality a poctivě jsme se během týdne připravovali. Do zápasu jsme vstoupili rychlým gólem, kdy jsme v 8. minutě otevřeli skóre. Do poločasu jsme přidali další dva góly, čímž jsme si zajistili kontrolu nad zápasem. Ve druhém poločase jsme provedli několik změn, a bohužel, naší nedůsledností jsme dovolili soupeři snížit náskok na jeden gól. Od tohoto okamžiku jsme však soupeře již k ničemu nepustili a navýšili naše vedení na rozdíl tří branek. Zaslouženě jsme si odnesli tři body. Celý tým si zaslouží poděkování za nasazení, které v tomto utkání předvedl.

 

SK Sigma Olomouc WU15 - 1.SC Znojmo FK WU15 9:0 (6:0)

Branky: 3. a 76. Dombi, 38. a 49. Otiepková, 39. a 45. Strouhalová, 25. Soukupová (vl.), 31. Petrová, 36. Dobiášová (vl).

Hodnocení trenéra Martina Repčíka:

Holky dnes podaly proti Znojmu poctivý bojovný a běhavý výkon, což se jim spolu s celoplošným pressingem vrátilo ve formě přesvědčivého výsledku prvního poločasu 6:0 a soupeře bez jediné šance. V druhém poločase jsme ubrali na intenzitě, ale šancí však neubývalo. Pouze se projevila únava při jejich proměňování a přidali jsme navrch "pouze" 3 góly. Jsem velmi spokojený s výkonem celého kádru 17 hráček.

 

SK Sigma Olomouc WU13 - 1.SC Znojmo FK WU13 1:2 (1:0)

Branky: 20. Vyroubalová - 53. a 54. Garajová

Hodnocení trenérky Viktorie Navrátilové:

Dnešní zápas hodnotím jako vyrovnaný. Ve dvacáté minutě jsme šly do vedení po gólu Zuzany Vyroubalové, a toto vedení jsme udržely až do půle druhého poločasu. Poté jsme však na začátku druhého poločasu zaspaly a během chvíle jsme dostaly 2 rychlé góly od Znojma. I když holky bojovaly až do konce a měly několik šancí, nepodařilo se nám zápas dorovnat. Tentokrát nám zápas moc nevyšel, mrzí mě, že holkám chyběla ta správná energie, kterou projevily nejvíce až na konci zápasu, ale to už bylo pozdě.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná
rulet slot siteleri