Aktuality

Děti na Sigmu! Zveme fotbalovou mládež na zápas se Spartou

Děti na Sigmu! Zveme fotbalovou mládež na zápas se Spartou

19.01.2023 / A tým

Důležitá informace pro fotbalovou mládež! V sobotu 28. ledna od 18:00 bude Sigma čelit doma na Andrově stadionu pražské Spartě. A protože se tradice mají dodržovat, i tentokrát spouštíme akci Děti na Sigmu! Organizované skupiny mládežníků od nás mohou získat vstupenky na toto utkání zdarma.

Andrův stadion bude příští víkend dějištěm šlágru kola. Sigma se po velmi dobrém finiši v závěru podzimu vyšplhala na čtvrtou pozici. A hned v prvním jarním kole si to o ligové body rozdá se Spartou, která je jen o jednu příčku výše.

V náročném duelu proti silnému sokovi budeme potřebovat co největší podporu z tribun. Proto i tentokrát na zápas povoláváme do zbraně fotbalovou mládež z našeho regionu.

JAK NA TO?

Stačí napsat email na adresu fanshop@sigmafotbal.cz a požádat o vstupenky do čtvrtku 26. ledna do 12 hodin.

Akce má svá pravidla, takže na každých deset dětí připadají dva dospělí jako dozor (na patnáct dětí tři dospělí atd.), kteří od nás také dostanou lístek. Další dospělí nad tento počet si musejí vstupenku na zápas zakoupit.

Při objednávce uveďte:

- oddíl, na který vstupenky žádáte

- počet dětí

- počet dospělých

- telefonní kontakt

Pokud máte jakékoliv specifické požadavky ohledně svojí skupiny, neváhejte napsat i tak, případně zavolejte na číslo 585 220 879. Společně najdeme řešení!

Loni na jaře jsme i s vaší podporou Spartu porazili 2:0. Tak neváhejte a přijďte i tentokrát podpořit Hanáky v náročném souboji se sparťany.
A tým - další aktuality:

Vstupenky na zápas proti Bohemians jsou v prodeji!Vstupenky na zápas proti Bohemians jsou v prodeji!
| 27.03.2023
Florent Poulolo nastoupil za Martinik proti KostariceFlorent Poulolo nastoupil za Martinik proti Kostarice
| 26.03.2023
Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?
| 24.03.2023
Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!
| 20.03.2023
Výborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad BoleslavíVýborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad Boleslaví
| 18.03.2023
Konečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný MacíkKonečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný Macík
| 18.03.2023
Sigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasůSigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasů
| 18.03.2023
Dorostenci Sigmy si poradili s Českými BudějovicemiDorostenci Sigmy si poradili s Českými Budějovicemi
| 17.03.2023
Sigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestkuSigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestku
| 17.03.2023
Jiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otcůJiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otců
| 17.03.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná