Aktuality

Sigma se rozloučila s tréninkovým centrem. V pátek hraje s Kisvárdou

Sigma se rozloučila s tréninkovým centrem. V pátek hraje s Kisvárdou

19.01.2023 / A tým

Poslední den v tureckém tréninkovém centru nedaleko Antalye mají za sebou fotbalisté Sigmy. V pátek od 13:30 SEČ je čeká závěrečný zápas proti maďarské Kisvárdě a v sobotu ráno už odlétají domů do Česka.

Sobotní dopolední rozcvička před zápasem proběhne na hotelovém hřišti, takže čtvrtek byl pro Sigmáky rozloučením s S&B Sport Center, kde se připravovali po celou dobu tureckého tréninkového kempu.

Dopoledne slunce krásně ozářilo okolní hřebeny pohoří Taurus a nabízelo pozoruhodné scenérie, ale na kochání nebyl čas. Svižná tréninková jednotka s přihrávkovými cvičeními i trochou taktiky a pilováním zakončení utekla jako voda.

Po obědě už byl program o něco volnější. Znovu taktický nácvik, ale také trénink standardních situací a zábavný turnaj v nohejbale, který ovládlo trio Chytil, Sláma, Zifčák. Při závěrečné střelbě z voleje sice nejhezčí gól trefil asi obránce Vít Beneš, ovšem při celkových počtech spolu s Janem Navrátilem zůstal na chvostu a při večeři musel obsluhovat spoluhráče.

 

 

V PÁTEK NA KISVÁRDU

V pátek Sigma uzavře soustředění závěrečným zápasem proti maďarské Kisvárdě. Čtvrtý tým nejvyšší maďarské soutěže má v Turecku širší kádr. Pod hlavičkou Kisvárda II porazil Rathenow ze čtvrté německé ligy 2:0 a prohrál 0:3 s Hradcem Králové. Jako A-tým Kisvárda přehrála polský Stal Mielec 3:2 a srbský klub Radnički Niš 2:1.

„Očekáváme silného soupeře. Jsou v maďarské lize nahoře. Dlouhodobě hrají jedním způsobem hry. Zase by to měl být dobrý test a pro nás taky vrchol soustředění,“ řekl asistent trenéra Jiří Saňák. „Bereme to jako generálku na ligu, ale budeme si chtít zase vyzkoušet některé varianty. Určitě ještě nejsme rozhodnutí do té míry, že bychom se stejnou sestavou šli i za týden na Spartu,“ doplnil.

„Kádr se nám rozšířil, konkurence vzrostla, takže možností máme dost. Je to skvělé pro nás pro trenéry a prospěšné i pro hráče, protože je to nutí zlepšovat se. Na nás pak je vybrat tu aktuálně nejlepší jedenáctku pro každý týden. Roli mohou hrát maličkosti, aktuální forma a podobně,“ dodal Saňák na vysvětlenou.

Utkání Sigma – Kisvárda se bude hrát Emirhan Sport Center nedaleko Side od 15.30 místního času (13.30 SEČ). Pokud bude zápas streamován budeme o tom informovat na sigmáckých sociálních sítích, kde najdete i informace o průběhu zápasu.

Pro Hanáky jde o poslední prověrku před duelem prvním jarním duelem proti Spartě, který se hraje v sobotu 28. ledna od 18 hodin na Andrově stadionu. Vstupenky jsou v prodeji ZDE. Zakoupit si můžete také výhodné permanentky na jarní část první i druhé ligy ZDE.


1-digana.jpg
2-jilek.jpg
3-sanak.jpg
6-tym-trenink-image-ilustracni.jpg
7-slama.jpg
8-benes.jpg
9-fortelny.jpg
10-matousek.jpg
11-vodhanel.jpg
12-matousek.jpg
13-poulolo-sanak.jpg
14-fortelny.jpg
15-fortelny.jpg
16-panoramata.jpg
17-gressak.jpg
18-zlatohlavek.jpg
19-rusek.jpg
21-zlatohlavek.jpg
22-gressak.jpg
23-zmrzly-fortelny.jpg
o1-slama.jpg
o2-poulolo.jpg
o4-vodhanel.jpg
o5-prichystal.jpg
o6-benes.jpg
o7-elek.jpg
o8-zifcak.jpg
o9-gressak.jpg
o10-spacil.jpg
o11-chytil.jpg
o12-chytil.jpg
o14-spacil.jpg
o15-zlatohlavek.jpg
o16-slama-zifcak-chytil.jpg
o17-slama-zifcak-chytil.jpg
o18-chytil-slama-zifcak.jpg
o19-zifcak.jpg
o20-jilek.jpg
o21-jilek-sanak.jpg

A tým - další aktuality:

Vstupenky na zápas proti Bohemians jsou v prodeji!Vstupenky na zápas proti Bohemians jsou v prodeji!
| 27.03.2023
Florent Poulolo nastoupil za Martinik proti KostariceFlorent Poulolo nastoupil za Martinik proti Kostarice
| 26.03.2023
Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?
| 24.03.2023
Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!
| 20.03.2023
Výborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad BoleslavíVýborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad Boleslaví
| 18.03.2023
Konečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný MacíkKonečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný Macík
| 18.03.2023
Sigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasůSigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasů
| 18.03.2023
Dorostenci Sigmy si poradili s Českými BudějovicemiDorostenci Sigmy si poradili s Českými Budějovicemi
| 17.03.2023
Sigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestkuSigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestku
| 17.03.2023
Jiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otcůJiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otců
| 17.03.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná