Aktuality

Sportovní den u Šantovky. Sigma porazila HC Olomouc

Sportovní den u Šantovky. Sigma porazila HC Olomouc

22.05.2023 / Ostatní

V neděli se konal Sportovní den a veletrh táborů u Galerie Šantovka. Prezentovaly se na něm olomoucké sportovní kluby a pochopitelně tak nemohlo chybět ani zastoupení Sigmy Olomouc.

Vrcholem celodenní akce byl tradiční bitva o Olomouc mezi fotbalisty a hokejisty, nejprve ve fotbale, posléze v pozemním hokeji.

Letošním vítězem se stal tým Sigmy ve složení Martin Blaha, Martin Kotůlek, Jakub Beneš, Michal Kovář a Tomáš Vasiljev pod dohledem trenéra Davida Rozehnala.

Po exhibičním utkání proběhla úspěšná dražba sigmáckých dresů, jejíž výtěžek v hodnotě 6700 korun putoval ve prospěch spolku Svato-pulčíci ze ZŠ Svatoplukova 11, který pomáhá dětem ze sociálně slabších rodin, aby se mohly účastnit školních a mimoškolních aktivit.

„K základní škole Svatoplukova mám blízko. Navštěvoval jsem ji, nyní je jejím žákem můj syn Filip. Aktivita spolku se mi líbí, proto jsme se rozhodli jej i touto formou podpořit,“ řekl Martin Blaha.

Ještě před začátkem duelu proběhla autogramiáda našich fotbalistů za účasti Michala Vepřeka, Jiřího Spáčila a Jáchyma Šípa.

Na místě byly přítomny naše žákyně, které si připravily soutěže pro děti a odehrály modelový zápas. Proběhl také nábor nových hráček.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná
rulet slot siteleri