Tipsport.cz

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 2 komentáře

Zobrazit od data
 •  05. 10. 2016, 16:24 • 
(0 odpovědí)

Poprvé během učinkování pana Jílka v Sigmě jsem si všiml že s výkonem v 1.poločase nebyl asi spokojen. Usuzuji podle jeho reakcí na nepodařené přihrávky tak třeba se konečně probudil

•  05. 10. 2016, 10:33 • 
(0 odpovědí)

Ano Jemelka hrál v obou posledních zápasech výborně a myslím, že Michal Vepřek se možná bude muset obávat o své místo v sestavě. Také se mně líbí výkony Chorého, které podle mě jdou nahoru. I když pořád je tma hodně nepřesností, míče se od něj odráží, je vidět, že maká snaží se a hraje pro tým. Pozitivně bych viděl také Plška a Petra. Trochu se mně v určitých fázích zápasu nelíbilo, že stopeři nakopávali balony dopředu, ale důvodem bylo, že střední záložníci si nechodili pro míče a stoperům tak nic jiného nezbylo

Poslední aktuality

Houska v historické patnáctce, Mandous má 10. nulu v sezóněHouska v historické patnáctce, Mandous má 10. nulu v sezóně
    | 12.04.2021
    Houska: Napálil jsem to plackou a spadlo to tam. Za gól jsem rádHouska: Napálil jsem to plackou a spadlo to tam. Za gól jsem rád
    | 10.04.2021
    Sigma porazila Příbram 2:0. Výhru pečetil HouskaSigma porazila Příbram 2:0. Výhru pečetil Houska
    | 10.04.2021
    B-tým doplněný hráči U19 sehrál dva zápasy se Slavií Praha BB-tým doplněný hráči U19 sehrál dva zápasy se Slavií Praha B
    | 09.04.2021
    26. kolo: Sigma cestuje do Příbrami26. kolo: Sigma cestuje do Příbrami
    | 09.04.2021
    Gól Sigmy proti Pardubicím měl platit, uvedla Komise rozhodčích FAČRGól Sigmy proti Pardubicím měl platit, uvedla Komise rozhodčích FAČR
    | 08.04.2021
    Ligový debutant Šíp: Jsem šťastný, ale mám ještě co dohánětLigový debutant Šíp: Jsem šťastný, ale mám ještě co dohánět
    | 07.04.2021
    Zmrzlý po Slovácku: Zajímavý zápas, šance musíme proměňovatZmrzlý po Slovácku: Zajímavý zápas, šance musíme proměňovat
    | 06.04.2021
    Brankáři s pomocí tyčí udrželi střelce na uzdě. Sigma – Slovácko 0:0Brankáři s pomocí tyčí udrželi střelce na uzdě. Sigma – Slovácko 0:0
    | 06.04.2021
    Sigmu čeká úterní dohrávka 23. kola se SlováckemSigmu čeká úterní dohrávka 23. kola se Slováckem
    | 05.04.2021
    Breite podpořil Mandouse po nešťastném odkopu: Šel mi pomoctBreite podpořil Mandouse po nešťastném odkopu: Šel mi pomoct
    | 04.04.2021
    Musíme zlepšit pohyb a vyhrávat souboje, řekl po prohře LátalMusíme zlepšit pohyb a vyhrávat souboje, řekl po prohře Látal
    | 03.04.2021
    Sigma nestačila na Pardubice. Před koncem rozhodl EwertonSigma nestačila na Pardubice. Před koncem rozhodl Ewerton
    | 03.04.2021
    Velikonoční víkend ve znamení finálového turnaje e:LIGY Velikonoční víkend ve znamení finálového turnaje e:LIGY
    | 02.04.2021
    Vychází nové číslo Sigmáka. Tentokrát k zápasům s Pardubicemi a SlováckemVychází nové číslo Sigmáka. Tentokrát k zápasům s Pardubicemi a Slováckem
    | 01.04.2021
    Přehled nejbližších zápasů SigmyPřehled nejbližších zápasů Sigmy
    | 01.04.2021
    25. kolo: Sigma přivítá v sobotu Pardubice25. kolo: Sigma přivítá v sobotu Pardubice
    | 01.04.2021
    Na léta v mládeži Sigmy nikdy nezapomenu, říká ZahradníčekNa léta v mládeži Sigmy nikdy nezapomenu, říká Zahradníček
    | 30.03.2021
    Milan Kerbr ml. rozšířil realizační tým A mužstvaMilan Kerbr ml. rozšířil realizační tým A mužstva
    | 30.03.2021
    Druhá výhra v reprezentační pauze. Sigma porazila ZlínDruhá výhra v reprezentační pauze. Sigma porazila Zlín
    | 26.03.2021

OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná