Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 4 komentáře

Zobrazit od data
 •  14. 02. 2016, 14:01 • 
(0 odpovědí)

Včerejšek ukázal že máme opět problém jako na podzim,kdy jsem nedokázali udržet vedení a tím i body,které nás stáli pohodlný střed tabulky.Včerejšek ukázal ,nevyzrálost a velkou nervozitu u některých hráčů. Což je dosti velký problém,pokud budeme chtít bodovat a přehrávat některá mužstva ,nelze čekat že nám ony darují své body bez boje a nadstandardnímu přístupu z fotbalovým myšlením.Pokud se bude opakovat výkon včerejšího 1 poločasu,budeme mít velký problém. 20 minut, toho druhého v začátku byl takový jaký známe a pamatujeme se, že jde takto hrát.
je potřeba na tom stavět a výkon udržet po celí zápas,ne jen jednu pasáž.Posunuli jsme se o příčku výše,což je dobré ale mohlo být i lépe.Věřím ale z obavami,že budeme v tabulce stoupat vzhůru kde se bude lépe dýchat.

 •  14. 02. 2016, 11:35 • 
(0 odpovědí)

Podle průběhu zápasu jsem očekával že Sigma zatlačí Bohemku v posledních minutách před jejich šestnáctku a půjde jedna modrá lavina za druhou, až tam ten vítězný gól protlačí, anebo také neprotlačí, takový už je fotbal.
Jenže Klokani prokázali větší hlad po vítězství a nakonec oni zatlačili Sigmu na jejich polovinu. Paradoxně však měla Sigma blíže k vítězství, protože po nádherné akci, se Ordoš trefil ještě krásnější trefou, bohužel, přesně do břevna. Chyběly centimetry, možná milimetry.
Mně se zápas líbil, i když nedopadl tak jak jsme si přáli. Klokani sice napadali naše hráče už v rozehrávce, což je zřejmě zaskočilo, ale bojovali. Koneckonců obě mužstva bojovala. Líbilo se mi, jak Mahmutovič vysunul Ordoše a ten lišácky skóroval. Asi se na to Mahmutovič už nemohl dívat a všem ukázal, jak mu to mají dávat. Vzápětí potvrdil, že tak si to představoval a po dlouhé přihrávce z hloubky pole převzal balón ve složité situaci mezi třemi obránci a dal svůj první gól za Sigmu. Nádherná podívaná na obě gólové akce.
Škoda dvou bodů, zejména po tom nastřeleném břevnu. Pamatuji si však, že když Petr Uličný převzal Sigmu v podobné situaci, v jaké je dnes, tak také doma pouze remizovala v prvním veledůležitém zápase s Českými Budějovicemi. No a nakonec se nejen zachránila, ale ještě vyhrála pohár, tak proč to nezopakovat?

 •  14. 02. 2016, 10:58 • 
(0 odpovědí)

Včera bylo hodně negativ v prvním poločase ( Varadiho komplex atd.) ale i pozitiv z druhého poločasu. Ale postřeh z jiného soudku.... máme nejhorší fanshop z celé ligy ! Fanshopem se to vlastně ani nazvat nedá vždyť je to jen jeden regál
v obyčejné prodejně adidas. XY let jsou tam skoro stejné věci a člověka už nebaví stále dokola kupovat klíčenky, propisky a hrníčky! Prostě a jednoduše chtělo by to jednou za čas přijít s novou věcí vždyť se vám to v tom regálu nezkazí a třeba můžete začít základní věcí jakou je míč s logem (jakékoliv velikosti a provedení)

 •  14. 02. 2016, 09:38 • 
(0 odpovědí)

Chlapci sigmáčtí, pokud nebudete makat na 120 procent a nebudete trefovat branku z malého vápna, tak nám radosti moc nepřinesete.    OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná