Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 4 komentáře

Zobrazit od data
 •  06. 03. 2016, 21:12 • 
(0 odpovědí)

Tomu nerozumím. Ve vyjádření trenéra Jihlavy po zápase zaznělo, že paradoxně vyhráli, po nejhorším výkonu jara. Trenér Jílek nás stále ubezpečuje, že „tam vidí tu kvalitu“, ale nás porazil tým z pásma ohrožených, který se vlastně ani moc nesnažil. Tak co to tam ten trenér vlastně vidí?

 •  06. 03. 2016, 15:16 • 
(0 odpovědí)

Několikrát jsem tady psal, že trpělivost fanoušků Sigmy je neuvěřitelná. Podle posledních příspěvků soudím, že naštěstí není nekonečná. A neodpustím si, ač nerad, jednu připomínku k trenérovi. Za přípravu a namotivovanost hráčů na zápas je zodpovědný trenér. Proto mi vadí opakované nářky trenéra, že hráči nebojují, jak by měli.

 •  06. 03. 2016, 12:59 • 
(1 odpověď)

p.Lébr tonení vaše hračka a jetli jste dovedl Sigmu do 2.ligy tak ji prodejte někomu kdo fotbalu rozumí a dostane Sigmu tam kam patří.Raději si vemte bábovičky a jděte s dětmi na píseček tam budete užitečnější.A Jílek to byl nejhorší trenér který tady byl,měl to vést Leoš Kalvody,když je vytáhl z 2.ligy.A takto se vyhánějí fanoušci z ochozů.

 •  06. 03. 2016, 14:29 • 
(0 odpovědí)

Jo P.Lébra už to ani ta hračka není,pokud se podíváte několik měsíců až do dneška,nikde nevystoupil veřejně aby osvětlil jak to ze Sigmou myslí,nakupujeme hráče kteří nehrají,pak jim jde výkonost dolů,a když by se někdo mohl osvědčit,viz Mahmut,nemá hráče kteří by mu ty balony dávali přesně tak aby mohl skórovat.
Jílkovo střídání,příprava na zápas po stránce taktiky a podpora hráčů, kteří by ještě mohli mít výkonnost je nulová,hlavně že jsou v B. Taktika ,herní projev a hra na jednoho útočníka je špatná taktika.A to ještě lze chápat že je to jeho právo,ale po zápasové kecy proč to nevyšlo a jak baletky bojovaly,to je vrchol.Takto se nehraje o záchranu.Pokud se budou chlácholit že hráli dobře a bojovnost tam byla,tak půjdou ještě víc do kopru.Chce to koule P.Jílku a vyřadit baletky kteří stále neprokazují výkonost,bojovnost,zpracování přihrávek a sebevědomí a zkusit jiné varianty,je vás dost i v B by se našli někteří. Přestaňte si pořád nalhávat jak jste dobří,včetně vás. Pokud se sestoupí,tak nemá cenu někam spěchat z návratem,už té ostudy bylo dost,je třeba stabilizovat klub i finance.Jinak budete kráčet cestou Baníku    OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná