Tipsport.cz

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 4 komentáře

Zobrazit od data
 •  15. 05. 2016, 13:43 • 
(1 odpověď)

Když se řekne, že skončí 10 hráčů, tak to zní hrůzostrašně, ale dovolím si spekulaci. Odchody některých hráčů jsou zřejmě bez diskuse - Mahmutovič, Moulis, Malec, Ordoš, Rajnoch. Nejisté je zřejmě pokračování hráčů ze zdravotních důvodů - Cana, Bystroň. Z hlediska řekněme neperspektivnosti Vepřek, Štěpán, otázka u Buchty, nevím, co bude dál s Radakovičem. Jediný hráč, dle mého, pro kterého je 2. liga už momentálně málo, s kterým se Sigma, bohužel, bude muset rozloučit, je P. Ševčík. A to neřeším hráče, kteří se vrací z hostování. Jinak souhlas s p. Kuzikowskym - Hála, Štěrba, Falta, Chorý, ale i Houska, Šindelář, Navrátil - to jsou hráči, na kterých se dá stavět nový tým.

 •  15. 05. 2016, 13:03 • 
(0 odpovědí)

To je dost. Ambice na návrat již nebudou tak velké jako předloni?
V sobotu hráli hráči, kteří by měli hrát i do budoucna, když odečtu Ordoše, kterému končí smlouva. Viděli jste, že Štěrba asi může hrát, máme Hálu, Faltu i ve středové hráče mladé hráče. V útoku je Chorý, vedle něj se tam určitě posunou kluci, kteří hráli druhou ligu a uspěli v ní. O to vůbec nemám strach.
Zdroj: http://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/musim-zvazit-svou-budoucnost-v-sigme-prozradil-lebr-skonci-trinact-hracu-20160515.html

To je sranda s tím úspěchem ve 2.lize že.

 •  15. 05. 2016, 09:08 • 
(0 odpovědí)

"A třeba mě budou následovat ostatní spoluvlastníci klubů. A co pak udělají ti paraziti? Když nebudou peníze, tak odejdou. To jsou totiž lidi, kteří chtějí jen peníze, jim nejde o fotbal jako takový."
Tolik komentář pana Lébr k ligovým rozhodčím. Nejsem zrovna jeho obdivovatelem, ale pod tato slova bych se podepsal i já. Nicméně je třeba si uvědomit, že tito parazité pískají i druhou ligu, takže jak říká jedno rčení: "Nedráždi hada bosou hohou!"

 •  15. 05. 2016, 09:11 • 
(0 odpovědí)

Pan Lébr uvedl dokonce třináct. Ovšem všichni víme o které hráče se jedná a někteří z nich za áčko v podstatě na jaře ani nehráli.    OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná