Tipsport.cz

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 4 komentáře

Zobrazit od data
 •  14. 06. 2016, 19:02 • 
(0 odpovědí)

Jen tak mimochodem v Olomouci máme schopné manažery a majitele fotbalových klubů. Například záchrana týmu HFK Olomouc ta byla z říše snů. HFK potřeboval vyhrát poslední 2 kola tedy mám dojem vyhrát víc zápasů jak za celé jaro nebo aspoň dorovnat tento počet. Přesto to dokázal!!! A to hrál s bezkonkurenčním Prostějovem doma a dokonce od 15.minuty v deseti a v Kroměříži který tak nehrál nijak špatně a dlouho se držel ve špičce. Přesto to dokázal a přeskočili Třebíč a kdyby náhodou padaly 2 týmy tak nemá problém. To je aspoň majitel a funkcionář !!!

 •  14. 06. 2016, 14:51 • 
(1 odpověď)

A co pánové čekáte?? Veřejně žádný cíl na další sezonu nebyl učiněn,jen se zmínilo že si to někde jako někdo odsouhlasil.Příprava by měl začít cca 20.6 což je za pár dní,dotedˇ není jasné složení kádru,zda budou nějaké přípravné zápasy,zda bude soustředění a kde,zda se chystá posílení týmu.Od sestupu pořád jen čteme spekulace kdo o kom jedná a kdo se prodal.Tak čemu se divíte???Že není konec odchodu toho co za něco stojí!!!!A myslím že bude hůř. A nejvíce se mi líbilo v posledním článku z představenstva že se musí zlepšit komunikace z veřejností a fanoušky,což se traduje každou sezonu a jak to dopadá????Víme všichni.
Nejsem si vědom že odpovědní cílí na udržení návštěvnosti v zápasech a udržení si tu hrstku fanoušků co zřejmě zůstane. Baník posiluje a i jiná mužstva mají již cíle a deklarují posily a my???? Myslím si že toto bude zlomová sezona pro Sigmu a i pro nás,neb zatím není jasno co bude,jaký cíl,složení kádru,finance,převod majetku na město,pokud k tomu vůbec dojde, setrvání majitele,P.Lébra, a popřípadě hledání a nalezení někoho kdo bude schopen a přesvědčen že má do Sigmy peníze dávat. Jedině co víme kdo odešel,odchází,že zůstane Jílek i Minář.Což je dost málo ,když již bude začínat příprava.Jo asi se ještě budeme divit, co se rozhodně a A za jakým účelem. Dále ani není cena permanentek a kdy se bude prodávat,je otázka zda bude oni zájem,???

 •  14. 06. 2016, 16:36 • 
(0 odpovědí)

Naprostý souhlas. Jenom k té permici ono ani nemůže být známo kolik bude stát protože ještě není známo ani složení NFL a jestli vůbec bude v lize 15 nebo 16 týmů ČFL se bude ještě hrát. V každém případě to vypadá hrůzostrašně a mám takové nemilé tušení jestli naším pádům není konec. Navíc příslib finančního zajištění od Lébra je pouze do konce roku což je možná to nejhorší co může udělat. Kdyby to vzdal okamžitě tak by jsme věděli na čem jsme a třeba by se našel někdo ještě do začátku sezony kdo by to od něj koupil. Takhle se může stát že v půlce sezony bude boj o postup ztracen a prodej už nebude vůbec možnej a nenajde se nikdo kdo by do takového podniku šel. V každém případě pánům Lébrovi, Gajdovi, Psotkovi patří velký dík za to kam to dotáhli. Otázka zní dožije se SK SIGMA OLOMOUC 100 let nebo ne?

 •  14. 06. 2016, 14:01 • 
(0 odpovědí)

P. Konečný nás sice ujišťoval, že kromě Honzy Navrátila a P. Ševčíka by už nikdo neměl odejít, hle, D. Houska odchází na hostování do MB. Přiznám se, že moje znepokojení a váhání nad tím, koupit si, či nekoupit permanentku na příští sezonu sílí.    OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná