Tipsport.cz

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 3 komentáře

Zobrazit od data
 •  28. 08. 2016, 17:36 • 
(0 odpovědí)

"Proti nám mají soupeři daleko větší vnitřní motivaci" Koukám překvapení pro trenéra čím to asi bude. Není to problém i našich hráčů? Proti Plzni a Spartě se větší motivace

•  28. 08. 2016, 12:32 • 
(0 odpovědí)

Je to soukromí můj názor,nikoho neurážím,nedehonestuji neuvádím soukromé informace o komkoliv v klubu a nikoho nijak vulgárně nenapadám.Sice jsem označován za kritika a pisálka,ale dění v klubu a na hřišti mi lhostejné není ,takže mi toto označení nevadí,naopak.

Také nemohu hodnotit včerejší zápas ,ale jak píší kolegové pode mnou,je zarážející ,ač máme mladé útočníky,musí rozhodnout zápas obránce.Zřejmě kvalita našich borců na hrotu apod ním,není až tak kvalitní a úderná.
Když pozoruji Baník jak se z mladými hráči , kteří povětšinou moc zkušeností z ligou nemají,ale dokáží to nahradit pílí,bojovností a touhou ze srdcem pro svůj klub, vidím obrovský rozdíl ,oproti těm našim hráčům,kteří toto povětšinou nemají nebo neumí prokazovat.,Což si myslím trenér by měl z nich vydolovat,což se nedaří z pochopitelných důvodů,chybí zkušenosti a trenérská praxe.
Ano 3 body do tabulky jsou potřeba a ještě že je máme. Jenže pokud toto nedokáží i v dalších zápasech a to nebude žádná parta ze odspodu tabulky.V pátek přijede Táborsko což bude jiné kafe už podle bohaté zkušenosti z druhou ligou a také z jejich ofenzívní hrou .Pokud nebudou 3 body ,bude jasné že body z Vlašimi jsou jen náhoda ze štěstím, zda na toto naši borci vůbec mají,bojovat o postup.To že Admin na facebooku hájí ty 3 body je pochopitelné
Koho chleba jíš toho písenˇ zpíváš.Navíc sebekritika se nenosí tak,mu přejte a akceptujte jeho názory.Mě zablokoval a má se dobře
To žehrají pořád stejní hráči snad na několik málo výjimek,ač nedokáží zápasy dotáhnou k vytoužené výhře???? Nevím ale někteří místo aby z formou šli nahoru,spíše stagnují a i klesají. To že neustále nastupují v základu???? jeto zodpovědnost dotyčných kteří je nominují,A ostatní na lavičce???snad někdy dostanou plnou porci zápřahu v celém zápase,aby mohli ukázat jak doopravdy na tom jsou.
Baník,Č. Budějovice,Opava,Táborsko a i Znojmo,to jsou dle mého ti soupeři kteří,budou bojovat o postup. A my?????Zatím nevidím odhodlání a ani touhu tohoto se zúčastnit.Snad vedení a všichni co to v Sigmě vedou,dobře vědí co dělají a také je potřeba dát vědět veřejnosti co je dalším cílem a náplní. Snad slíbené,avizované setkání fanoušků,které se snad uskuteční????? Přinese odpovědi???

•  28. 08. 2016, 11:00 • 
(0 odpovědí)

Vážení přátelé protože z nás většina ve Vlašimi nebyla tak se nám nepřísluší hodnotit hru pouze výsledek a proto musíme brát za vděk různým zprávám. Výsledek je příznivý ale jak jsem psal níže nevím zda z něj mám mít radost ale asi ano jsou 3 body a ztrácíme stále pouze 4 body a v tabulce pravdy jsme na 0 bodů. Teď záleží na tom jak se postaví ke hře vedení klubu. Buď vše zamete pod koberec a tím v podstatě dá za pravdu adminovi facebooku kde admin stírá pisatele a kritiky slovy vy jste tam nebyl z čehož vyplývá že Sigma hrála ve Vlašimi nádherný fotbal plný pohybu a pouze smůla a nemohoucnost našich útočníků nedovolila vstřelit více branek než usmolený gol v závěru kdy se trefil stoper Štěrba. Pokud by tomu tak bylo tak by mně zajímalo jestli nám takový výkon předvedou i doma a nebo se pokusí o změnu. Před 2-mi lety změnu udělal trenér vyházel zkušené začal hrát s mladíky ti mu zplatili důvěru postupem tím si asi zachránil pozici Udělá to samé trenér nynější nebo to bude na vedení?
Ze 6-ti mistrovských zápasů 4 ligové a 2 poháry jsem totiž viděl 4 a nejlepší dojem na mně udělal ten v Holešově podotýkám ve chvíli kdy se dostali do vedení 2:0 se uklidnili a začali hrát hezkej fotbal. No a teďco si opravdu myslím o včerejším zápase který jsem neviděl. Z průběhu posledních zápasů to vypadá že kluci opravdu hráli bojovali a jak jsem k tomu došel? V každém z remízových zápasů totiž hráli fotbal do první vstřelené branky pak přenechali iniciativu soupeři. Viz. Opava, Prostějov, Pardubice. Teď vstřelili branku v 90.minutě a tudíž Vlašim neměla čas zjistit že se se Sigmou dá hrát a že by se dala dát dokonce i branka. jenom nevím jestli tedy výkony Sigmy jsou dány soupeřem ze kterého po obdržené brance spadne ostych a obava zze jména SK Sigma Olomouc které má stále aspoň doufám v ČR zvuk nebo uspokojením hráčů na vedením 1:0 a myšlenkami nad tím že se před ními posadí soupeři na zadek. Moje přání do budoucna? Vidět pěknej fotbal na Andrově stadionu a postup do nejvyšíí soutěže. Opravdu bych radši chodil na Spartu Plzeň Slavii

Poslední aktuality

Hrál jsem po delší době, užil jsem si to, řekl ZifčákHrál jsem po delší době, užil jsem si to, řekl Zifčák
    | 17.04.2021
    Gól Zifčáka na tři body nestačil. Sigma remizovala s Teplicemi 1:1Gól Zifčáka na tři body nestačil. Sigma remizovala s Teplicemi 1:1
    | 17.04.2021
    Greššák podstoupil operaci kýly, Yunis utrpěl zranění koleneGreššák podstoupil operaci kýly, Yunis utrpěl zranění kolene
    | 16.04.2021
    Nové vydání Sigmáka je tady! Nové vydání Sigmáka je tady!
    | 16.04.2021
    27. kolo: Sigma vyzve v sobotu Teplice27. kolo: Sigma vyzve v sobotu Teplice
    | 15.04.2021
    Jakub Yunis otevřeně o spolupráci s mentálním koučem nebo studiu arabštinyJakub Yunis otevřeně o spolupráci s mentálním koučem nebo studiu arabštiny
    | 14.04.2021
    MOL Cup: V případném semifinále narazí Sigma na Spartu PrahaMOL Cup: V případném semifinále narazí Sigma na Spartu Praha
    | 14.04.2021
    Houska v historické patnáctce, Mandous má 10. nulu v sezóněHouska v historické patnáctce, Mandous má 10. nulu v sezóně
    | 12.04.2021
    Houska: Napálil jsem to plackou a spadlo to tam. Za gól jsem rádHouska: Napálil jsem to plackou a spadlo to tam. Za gól jsem rád
    | 10.04.2021
    Sigma porazila Příbram 2:0. Výhru pečetil HouskaSigma porazila Příbram 2:0. Výhru pečetil Houska
    | 10.04.2021
    B-tým doplněný hráči U19 sehrál dva zápasy se Slavií Praha BB-tým doplněný hráči U19 sehrál dva zápasy se Slavií Praha B
    | 09.04.2021
    26. kolo: Sigma cestuje do Příbrami26. kolo: Sigma cestuje do Příbrami
    | 09.04.2021
    Gól Sigmy proti Pardubicím měl platit, uvedla Komise rozhodčích FAČRGól Sigmy proti Pardubicím měl platit, uvedla Komise rozhodčích FAČR
    | 08.04.2021
    Ligový debutant Šíp: Jsem šťastný, ale mám ještě co dohánětLigový debutant Šíp: Jsem šťastný, ale mám ještě co dohánět
    | 07.04.2021
    Zmrzlý po Slovácku: Zajímavý zápas, šance musíme proměňovatZmrzlý po Slovácku: Zajímavý zápas, šance musíme proměňovat
    | 06.04.2021
    Brankáři s pomocí tyčí udrželi střelce na uzdě. Sigma – Slovácko 0:0Brankáři s pomocí tyčí udrželi střelce na uzdě. Sigma – Slovácko 0:0
    | 06.04.2021
    Sigmu čeká úterní dohrávka 23. kola se SlováckemSigmu čeká úterní dohrávka 23. kola se Slováckem
    | 05.04.2021
    Breite podpořil Mandouse po nešťastném odkopu: Šel mi pomoctBreite podpořil Mandouse po nešťastném odkopu: Šel mi pomoct
    | 04.04.2021
    Musíme zlepšit pohyb a vyhrávat souboje, řekl po prohře LátalMusíme zlepšit pohyb a vyhrávat souboje, řekl po prohře Látal
    | 03.04.2021
    Sigma nestačila na Pardubice. Před koncem rozhodl EwertonSigma nestačila na Pardubice. Před koncem rozhodl Ewerton
    | 03.04.2021

OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná