Tipsport.cz

Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 6 komentářů

Zobrazit od data
 •  02. 09. 2016, 19:18 • 
(2 odpovědi)

Otázka na vedení je ve smlouvě s TV nějaká klauzule o počtu televizních zápasů nebo se můžeme těšit na další přeložení z důvodů TV? Všem je totiž jasné že Andrák je pro TV asi nejlukrativněší druholigový stadion. Pak asi Vítkovice ale tam je atletická dráha

 •  02. 09. 2016, 20:57 • 
(1 odpověď)

A myslíš že se odpovědi dočkáš???Zde reaguje jen admin a jen v případech kdy se mu nelíbí kritik a jinak odpovědi myslím nedostaneme.

 •  02. 09. 2016, 15:18 • 
(1 odpověď)

Pánové (Nečasi, Machu, Kuzikowský), kritizujeme tady dost věcí, ale odezva odpovědných(?) pražádná. Absence hlavního trenéra tak dlouhou dobu je určitě chyba, zvlášť teď, kdy každá bodová ztráta může posunout myšlenky na návrat do 1. ligy do oblasti teorie. Co přináší usilovná a systematická práce nám ukazuje p. Petržela v Baníku a už teď mám obavy, že vzájemný zápas Baník - Sigma bude toho obrazem. Kéž bych se mýlil.

 •  02. 09. 2016, 18:59 • 
(0 odpovědí)

Ono už ani nemá cenu něco psát vypadá to že fanouškovská obec už rezignovala a vedení má asi plno práce s vedením tréninků na kterých asi chybí hlavní trenér, ale všechno zlé je k něčemu dobré a třeba pan Máčala těm klukům něco ze svých zkušeností předá když už se v Sigmě pohybuje a to byl nějaký pan trenér škoda že už je ve věku kdy to nevezme na plný úvazek

 •  02. 09. 2016, 12:09 • 
(0 odpovědí)

Je to soukromí můj názor,nikoho neurážím,nedehonestuji neuvádím soukromé informace o komkoliv v klubu a nikoho nijak vulgárně nenapadám.Sice jsem označován za kritika a pisálka,ale dění v klubu a na hřišti mi lhostejné není ,takže mi toto označení nevadí,naopak.

V týdnu jsem si přečetl články na Fotbal i DNES kde v rozhovorech osvětlují úspěch Baníku a v dalším článku Zlína.
K zamyšlení je také to, jak to v kabině funguje a jak hráči přistupuji k zápasům ,reprezentovat značku Sigma.

Je otázkou jak na tom jsou naši borci z přístupem a soudržností v týmu. Nemohu se zbavit pocitu,že hrdost a touha která tíhne ke klubu je u nás na jiné horší úrovni. Nelze pořád dokola opakovat,že hráči nejsou na takové úrovni,aby mohli dominovat v zápasech a porážet soupeře.I když je v A týmu několik mladších hráčů bez větších zkušeností .. Jsou tam ale i ti kteří mají ve svém věku dosti zkušeností,aby mohli mladé vést.Ano psychika může hrát jistou roli,ale od toho je trenér a celí realizační tým .Myslím že je to hlavně o přístupu každého jednotlivce a jeho touze vlastní seberealizace.Je Proto otázkou,
jaká ta touha u jednotlivců je.navíc absence Trenéra Jílka celí týden a minimálně do příští středy,je taky zarážející,neb čas která mohl věnovat Sigmě ,ke zlepšení herních dovedností, individuální výuky fotbalistů v jejich nedostatcích,nacvičování standardních situací a jiných nedostatků které A tým trápí ,je na srazu reprezentace 21....Sice chápu že práce pro reprezentaci je prestižní záležitost,ale nedostatky které trápí celí tým při zápasech neodstraní.Navíc dle jeho slov má co týmu dát. Kdy???? V prakticky mnoho denních pauzách kdy tu není?????Nevím ale je otázka jak je to vše myšleno. Čekají nás nepříjemní soupeři,je otázka jak budou naši borci připraveni a nachystáni k bodovému zisku?????To ukáže až samotný každý zápas.

 •  02. 09. 2016, 11:23 • 
(0 odpovědí)

I přes poměrně neveselou situaci v Sigmě nás dokáže vedení pobavit. Asi před hodinkou jsem byl za zvuku sigmácké hymny pozván na rádiu IMPULS k návštěvě a podpoře našeho týmu v dnešním utkání proti FC MAS Táborsko.
Asi netřeba komentovat



    OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná