Diskusní fórum

Přidat příspěvek může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.

Nový uživatel? Zaregistrujte se...

Celkem 2 komentáře

Zobrazit od data
 •  20. 09. 2016, 22:25 • 
(0 odpovědí)

Je to soukromí můj názor,nikoho neurážím,nedehonestuji neuvádím soukromé informace o komkoliv v klubu a nikoho nijak vulgárně nenapadám.Sice jsem označován za kritika a pisálka,ale dění v klubu a na hřišti mi lhostejné není ,takže mi toto označení nevadí,naopak

Původně jsem nechtěl reagovat,ale nedá mi to!!!!
Dnešní představení týmu A Sigmy bylo,jak to nejlépe nazvat??? Tragikomická hra pokusu o fotbal. Táborsko bylo ve všem lepší,jak v pohybu,zpracování míče,v přihrávkách,přechodu do útoku,tak i bojovností a touze vyhrát.
Sigma??praví opak hry Táborska.
Dá se pochopit že šlo jen o MOL Cap ale ohlas na tribunách fanoušků dával jasně najevo co si o dnešním výkonu myslí.A nebylo to protože by naši borci předvedli to proč fanoušek na stadion přijde a zaplatí vstupné,bytˇjen malé. Výkon ze zápasu z Č.B napovídal že by snad mohlo přijít zlepšení,ale dnešek ukázal že to zase tak horké nebude,spíše se pojede ve starých kolejích,snad aby se zase fanoušek moc nenamlsal.
Nejde ani tak o to že se prohrálo,Pohár je jen doplněk k mistrovským zápasům,alsponˇse nebude moci nikdo v budoucnu vymlouvat nato ,že jsou borci unavení z poháru,ale jde o prohru,jakým způsobem se prohrálo. Dnešní představení bylo ostudné,vždytˇjsou to ligový hráči,které by měl fotbal bavit a měli by ukazovat co se od mládí učí. Jenže dnešek byl spíše jako tréning kde o nic nejde a navíc se ani moc nechce. Další věc je zařazení hráčů do základu.Asi to někdo nevychytal,neb by jinak nemusel hned v prvním poločase střídat.Chudák Štěpán v každém zápase čeká na zařazení ,třeba na střídání a ono nic.Spíše je tam jako zahřívač kopaček,aby si je zasloužil,ale to je na zodpovědnosti dotyčných. Není mi jasné proč hráči nedokáží pořádně zpracovat míč a přihrávku přesně přihrát
To je někdo za tento stav naverboval do Ačka,??? Proč??? A nebo se borcům nechce??Copak v tom případě dělá realizační trenérské složení????Naši ve zpracování míče a následné přihrávky,propadli,v Táborsku to bylo na opak,Proč???Tímto chce Sigma uhrát postup???? Zatím nám štěstí přálo ale jak dlouho???? Dlouho ne!!!!!!!!!!!

•  20. 09. 2016, 22:23 • 
(0 odpovědí)

Příspěvek byl smazán, protože porušoval Pravidla diskuse.
Opakované porušování pravidel může mít za následek zablokování účtu.

OLTV.cz
    Hanackyvecernik.cz
    Rádio Haná